За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SUMDEX POC-484BK: Ергономічний рюкзак для перенесення фототехніки

img

Сучасна оптика професійних камер, незважаючи на свою солідність і оснащення залишається вельми чутливою до різного роду впливів - струс в метро, ​​несподіваний злива, випадкові падіння і пр. Якщо рід вашої діяльності безпосередньо пов'язаний з фото / відеозйомкою, то вам не обійтися без спеціального рюкзака, такого як SUMDEX POC-484BK.

 

Дана модель істотно полегшить переноску фототехніки з об'єктивом середніх габаритів, зарядним пристроєм і додатковим об'єктивом, відгородивши їх від будь-яких несподіванок.  Внутрішні розміри моделі складають 22.2x28x12.7 см - врахуйте це при виборі.

 Рюкзак SUMDEX POC-484BK

Модель практична в щоденному побуті, має підвищену міцність, до того ж виготовлена ​​з водовідштовхувального матеріалу. Для захисту від механічних пошкоджень внутрішні стінки рюкзака оброблені спіненим наповнювачем.

 

Не менше значення відіграє і ергономічність SUMDEX POC-484BK. Конструкція моделі забезпечує швидкий доступ до техніки, адже ніколи не знаєш, коли доведеться ловити той самий неповторний момент. Рюкзак розпорядженні досить ергономічним ремнем через плече і безліччю кишень для різних аксесуарів. До речі, внутрішню перегородку ви зможете відрегулювати самі, підібравши оптимальний простір для фототехніки.

 Рюкзак SUMDEX POC-484BK

Висновок

Рюкзак SUMDEX POC-484BK зручний у поїздках, чи не обтяжує зайвою вагою і відрізняється особливою мобільністю.

 

Величезним плюсом цього рюкзака є широкий ремінь через плече і м'які регульовані перегородки легко трансформуються таким чином, щоб фотограф не відчував тяжкості і міг комфортно пересуватися з необхідним набором аксесуарів.

23.03.2014 57
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!