За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Створена батарея, яку перезаряджають бактерії

img

Чи думали Ви коли-небудь що звичайні батарейки можуть заряджатися за допомогою бактерій? Ні, тоді читайте далі.

Відомо, що всередині кожного з нас є шкідливі бактерії, які і позбавляють нас енергії. Однак також стало відомо і те, що якщо всередину батареї помістити бактерії, то вони можуть навпаки викликати сплеск енергії. Завдяки цьому можна заряджати будь-які пристрої.

Це відкриття дозволило голландським дослідникам розробити новий тип батареї з бактеріями, яка може розряджатися і заряджатися до 15 разів поспіль!

Принцип роботи полягає в поєднанні двох технологій. Перша - це сам мікробний паливний елемент, де і виробляється електроенергія, коли одна молекула втрачає електрони, а інша їх збирає, під час реакції окислення і відновлення.

Друга ж технологія полягає в мікробному електросинтезі, де електроенергія, що виробляється, перетворюється назад в хімічні речовини для повторного використання в батареї.

Проведені випробування показали, що при зарядці батареї протягом 16 годин можна отримати до 8 годин енергозаряду.

Як бачите, така технологія анітрохи не поступається навіть сонячним батареям. Так що цілком можливо, що майбутнє все ж за батареями з бактеріями, так як вони не менш продуктивні ніж літій-іонні батареї, але в той же час менш затратні і більш безпечні.

Найбільш ймовірне використання таких батарей може бути у якості накопичувачів енергії з таких відновлюваних джерел, як вітер і сонце.

28.04.2016 437
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!