За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

STEELSERIES Siberia Elite: нічого крім геймплея

img

Геймери давно зробили свій вибір на користь розробника STEELSERIES. Адже тільки такі гарнітури як Siberia Elite здатні допомогти виграти нелегку віртуальну баталію.

Великі амбушюри цієї гарнітури говорять багато про що. Адже це гарантує і якісний звук, і об'ємність, і високий ступінь деталізації всього чутного спектру частот. Але якщо придивитися до них трохи ближче, то можна помітити так само і інноваційну конструкцію, яка здорово полегшує життя геймеру і дозволяє з успіхом проходити рівень за рівнем. У амбушюра використовується спеціальний наповнювач з ефектом пам'яті, а конструкція має систему амортизації власної ваги, що й надає зовнішньому вигляду аксесуару якусь футуристичність.

Цікавою фішкою оформлення є використання підсвічування з 16,8 мільйонами різних відтінків. З таким активованим світінням ви будете виглядати як прибулець з космосу.

 

STEELSERIES Siberia Elite

Управління гучністю в цих навушниках стало набагато зручніше, ніж раніше. Кільця, вбудовані в амбушюри тепер є не тільки елементами космічного дизайну, але і наділені функціональністю. З їх допомогою регулюється гучність звуку і включається / відключається мікрофон, який як і колись ховається в лівий навушник. А для ведення якісних конференцій в грі його наділили ще й активною системою шумозаглушення.

З гарнітурою нового покоління Siberia Elite можна ділитися своїми файлами з друзями, так як в правий навушник вмонтований роз'єм 3,5 мм.

Інноваційна технологія з розширення об'ємного звуку (Dolby Prologic IIx) з 5.1-канального в систему 7.1, дуже стане в нагоді в іграх, адже тепер розширюється і зона чутності, так що бережіться монстри.

STEELSERIES Siberia Elite

Для розширення двоканального звуку у фільмах до системи 7.1 під час перегляду тут мається технологія Dolby Headphone.

Але основний плюс гарнітури полягає в повній звукоізоляції, крізь який не просочатся ніякі сторонні шуми, і ви завжди будете повністю занурені в атмосферу ігрового процесу. Об'ємний звук посилить ці відчуття.  

Висновок

Гарнітура STEELSERIES Siberia Elite володіє високоякісним об'ємним звучанням, і відмінною шумоізоляцією.

Завдяки виносу управління гучністю на амбушюри, ви можете позбутися надокучливого пульта на дроті.

31.07.2014 31
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!