За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Sopar 1218-3D - U0027203: Кращий помічник для презентацій

img

Сьогодні потужні лампи сучасних проекторів дозволяють переглядати зображення на будь-якій поверхні - від білої стіни до капота автомобіля. Однак якщо мова йде про якусь рекламної задумом або арт-презентації, то найкраще скористатися проекційним екраном.

Зокрема, проекційний екран 1218-3D від італійського розробника Sopar розроблений для використання, як вдома, так і в умовах підвищеної мобільності. Спеціальна посилена конструкція на тринозі Superior-3D, зручна транспортування і ручка для перенесення дозволять провести презентацію в парку, на березі річки чи навіть на даху висотного будинку. Екрану Sopar 1218-3D не страшні ні дощ, ні бруд, ні блискавка - адже він виготовлений з довговічного і легкомиюче матеріалу зі спеціальним покриттям, що захищає пристрій від швидкого займання.

Sopar, Sopar 1218-3D, проекційний екран

Вага (9 кг) і параметри Sopar 1218-3D не будуть відволікати слухачів від презентації і забезпечать неймовірно чітке зображення з будь-якого кута перегляду. Екран квадратного формату 1:1 дозволяє проектувати зображення, як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. Інноваційне полотно Avatar Silver 3D з розміром видимої частини 180х180 см також прекрасно підходить і для перегляду 3D контенту.

Так що, якщо вам важлива простота у використанні і чіткість зображення, то проекційний екран Sopar 1218-3D стане корисним і функціональним доповненням, як домашнього кінотеатру, конференц-зали, так і кафе чи бару.

04.03.2013 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!