За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Smart board 660: розумна сенсорна помічниця вчителя

img

Інтерактивні дошки є одними з найбільш прогресивних інструментами сучасного навчання, як дошкільнят, так і студентів. Модель Board 660 від компанії Smart Technologies - Це інноваційний нешкідливий сенсорний екран, на якому можна не тільки малювати маркером або пальцями із збереженням всіх записів, а й переглядати мультимедіа-файли і веб-сторінки.

 

Екран Smart board 660 може опціонально комплектуватися акустичною системою потужністю 15 Вт, короткофокусним проектором Smart та мобільного стійкою для дошки. Передня панель екрану виготовлена ​​з твердого поліефіру, задня - алюмінієвий сплав. Писати на цій поверхні з резистивної технологією можна як на звичайній дошці (Сухостираємими маркерами), або ж в інтерактивному режимі - пальцями, комплектними бутафорними маркерами і т.п.

Интерактивная доска Smart board 660
 

Дана модель відрізняється від попередніх серій не тільки збільшеною робочою поверхнею 64 "екрану (4000х4000 пікселів), але і поліпшеним функціоналом, більш зручним розташуванням клавіш і додатковими роз'ємами, які допоможуть вам підключити до дошки різні аксесуари. Наприклад, пристрій SystemOn, за допомогою якого можна запускати відразу весь комплект девайсів, що складається з комп'ютера, проектора і екрана натисканням однієї кнопки. Особливістю дошки є те, що підключати її до комп'ютера можна не тільки через USB, але і за допомогою Bluetooth.

 

Що поставляється в комплекті ультракороткофокусний проектор підтримує якість картинки аж до 720p (HD), що більш ніж достатньо для невеликих приміщень. У нової серії також розширено розпізнавання об'єктів торкання. Писати на дошці можна пером або пальцем, а за допомогою інструмента «Гумка» можна тут же стерти долонею все написане.

 Интерактивная доска Smart board 660

Колективна робота з екраном стала ще простіше, завдяки функції вільного взаємодії. Відразу двоє користувачів можуть писати цифровими чорнилом, переміщати об'єкти, використовувати навчальні програми одночасно на одній дошці. Отже даний гаджет буде ідеальним рішенням для проведення творчих конкурсів і «мозкових штурмів».

 

Висновок

 

Як бачите, SMART Board 660 не просто чергова сенсорна інтерактивна дошка, а пристрій здатне перетворити процес навчання, колективну роботу, проведення презентацій та майстер-класів в захоплюючу і максимально ефективне захід.

 

Завдяки своєму набору функцій, зручному лотку з усіма необхідними клавішами і 64'' екрану, ця модель стане відмінним вибором для дошкільних установ, шкіл, ВНЗ і навіть офісів компаній.

07.08.2013 124
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!