За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

САМ модуль Strong Т2: розшифровка цифрового сигналу DVB-T2

img

Ера аналогового мовлення позаду і ми впевнено входимо у вік цифри. У нашому випадку йдеться про стандарт DVB-T2.  Його суть полягає в тому, що через тюнер на телевізор надходить спеціальний цифровий відеосигнал високої якості. Але є один нюанс: сигнал «цифри» надходить у зашифрованому вигляді, а розкодувати його може тільки декодер зі спеціальним сертифікованим дешифратором. Багато сучасні телевізори вже обладнані тюнерами стандарту DVB-T2, але в них не передбачений дешифратор. Тому багатьом з нас просто не обійтися без САМ модуля.

 

САМ модуль Strong Т2 підключається легко. Просто вставте модуль у CI + роз'єм вашого телевізора або ресивера. Оскільки пристрій підтримує Plug and Play, то вам не доведеться копатися в налаштуваннях. Відразу після підключення ви зможете насолоджуватися переглядом каналів українського ефірного цифрового телебачення високої чіткості.

САМ модуль Strong Т2

Серед можливостей цього модуля можна виділити функцію декодування потоків HDTV формату MPEG-2 та MPEG-4 (зашифрованих за допомогою IRDETO Cloaked CA 2 .5), можливість оновлення ПО через приймальний ТВ-сигнал і підтримку телетексту.

Висновок:

САМ модуль Strong Т2 відкриє перед вами світ нового високоякісного ефірного телебачення.

Функціонально схожий з звичайними цифровими тюнерами, він має ряд переваг над ними, серед яких простота підключення, компактність, можливість управління з одного пульта, а головне вам не доведеться докуповувати окремий сертифікований тюнер DVB-T2, що заощадить ваші гроші і час.

14.04.2014 274
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!