За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

РК-телевізор Ergo TV LE15C20: максимум можливостей при мінімальній вартості

img

Компанія Ergo представила на ринку новий телевізор TV LE15C20 з рідкокристалічним екраном, який радує сучасною функціональністю, чудовою якістю зображення і звуку, неймовірною компактністю і дуже привабливою ціною.

Розміри телевізора Ergo TV LE15C20 складають 368х50х342 мм, так що він не займе багато місця, що дуже зручно при катастрофічній нестачі житлового простору. Основним матеріалом корпусу телевізора є глянсовий чорний пластик, який надає йому вигляд пристрою більш дорогого цінового класу. Для управління «телеком» є зручний пульт ДУ і клавіші, інтегровані в нижню праву частину лицьової панелі пристрою. Тильна частина LE15C20 зайнята таким «серйозним» набором роз'ємів інтерфейсу як VGA, композитний, RF, HDMI, USB 2.0 і PC Audio in / out. Все це істотно розширює можливості телевізора за рахунок підключення зовнішніх пристроїв - акустичної стереосистеми, домашнього кінотеатру, зовнішніх носіїв мультимедійної інформації. Явною перевагою даного телевізора є можливість використання його в якості медіа-програвача файлів з «флешки» таких популярних форматів як MKV, Divx, XviD, MPEG4, MOV, AVI, MPG, VOB, FLV, MP4, MP3, AC3, WMA, AAC, PCM, JPEG та BMP.

LE15C20

Ergo TV LE15C20 володіє 15-дюймовим екраном з максимальним дозволом 1024х768 пікселів, співвідношенням сторін - 4:3, і контрастністю - 800:1. Кути огляду екрану рівні 120-ти градусам у вертикальній площині і 140-ка градусам в горизонтальній, що досить непогано для такого компактного телевізора. У всіх моделях LED-телевізорів компанії ERGO використовується матриця A-grade виробництва Samsung. Акустична система в LE15C20 представлена ​​2-ма стереофонічними динаміками, сумарна потужність яких досягає 3 Вт Харчування телевізора здійснюється від побутових електромереж з напругою 110 - 240 В, так що йому не страшні часті перепади напруги, а споживана потужність дорівнює 15 Вт

Загалом, з урахуванням технічних характеристик, широких можливостей по підключенню зовнішніх пристроїв, якості відтворення телесигналу і ціни Ergo TV LE15C20 сміливо можна назвати одним з лідерів в класі компактних телевізорів на сьогоднішній день. Тому його по достоїнству оцінять покупці, які не звикли переплачувати за гучні бренди, а в пристроях, перш за все, цінують якість і функціональність.

11.03.2013 68
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!