За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Проекційний екран Lumi PSDB112: Мобільний помічник лектора

img

   Сучасний проектор без проекційного екрану, все одно, що телевізор без антени. І якщо вам здається, що подивитися освітній матеріал або лекцію можна на звичайній білій стіні, то значить, ви ще не бачили картинку на Lumi PSDB112.


   Цей мобільний проекційний екран Lumi з триногою можна використовувати в різних приміщеннях. Кабінет або аудиторія, клас або презентаційний зал - вибір за користувачем, в будь-якому випадку на перше місце виходять габарити і вагу. Переваги підлогового екрану PSDB112 очевидні: легка, міцна конструкція, регулювання полотна по висоті - всі ці параметри дозволяють швидко скласти екран і перенести в його в інше місце.


   Екран виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечують жорсткість і стійкість. Зручний механізм автоблокування не відволікатиме під час презентації, утримуючи девайс від мимовільного згортання. Використовуваний формат - 1:1, що має на увазі як кіноперегляд, так і бізнес-презентації.

Lumi PSDB112

   Картинка розміром 200х200 см доносить бездоганне зображення до глядача, досягаючи максимального ефекту завдяки великому куту огляду 160 °, надточної передачею кольору і чорній окантовці, візуально збільшує контрастність відбувається в кадрі.
 

   Висновок

   Якщо вам потрібен проекційний екран для роботи в різних приміщеннях і на виїзді, то краще, ніж Lumi PSDB112 вам не знайти.

   Підлогова конструкція на тринозі і за вартістю, і за функціональністю, і по універсальності обходить стаціонарні моделі.

16.07.2014 85
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!