За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PANASONIC KX-TS2352UAB: Ідеальний телефон для дому

img

Мобільний зв'язок, IP-телефонія і Всесвітня павутина давно потіснили традиційну зв'язок. Класичні дротяні телефони останнім часом якось непомітно відійшли на другий план, але все ж не втратили своєї актуальності і продовжують забезпечувати якісну безперебійну зв'язок, як вдома, так і в офісі. Саме для цієї простої і в той же час важливої ​​задачі, компанія PANASONIC розробила недорогу компактну модель стаціонарного телефону KX-TS2352UAB.

PANASONIC KX-TS2352UAB має стриманий класичний дизайн, тому гармонійно впишеться в інтер'єр квартири або офісу. Корпус телефону виконаний з міцного пластику з прогумованої клавіатурою, а база апарату зменшена на третину в порівнянні з попередника. Для більшої зручності користування в моделі передбачена також можливість кріплення на стіну.

PANASONIC KX-TS2352UAB

У пристрої ви знайдете все, що потрібно для якісної роботи телефону: зручний набір номера з можливістю повтору останнього набраного, відключення мікрофону під час розмови, можливість перемикання сигналів на внутрішню мережу і 4 рівня гучності дзвінка. А завдяки спеціальному блимати індикатор жоден виклик не залишиться непоміченим, навіть при відключенні звуку в телефоні.

Трубка даної моделі відрізняється високими звуковими показниками і поліпшеними динаміком і мікрофоном. Так що з KX-TS2352UAB ви назавжди забудете про сторонніх шумах і перешкодах під час розмови.

Загалом, в арсеналі стаціонарного телефону PANASONIC KX-TS2352UAB ви не знайдете якихось модних функцій, типу сенсорного дисплея або гучного зв'язку. Та й чи потрібні вони йому, якщо свою головну місію з надання якісної безперебійної зв'язку даний апарат виконує на ура.

04.04.2013 54
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!