За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Онлайн-кінотеатр MegogoHD - безкоштовно для користувачів LG Smart TV

img

Розваги стають ще доступнішими! Відтепер безкоштовний російськомовний 3D-контент від онлайн-сервісу Megogo.net доступний власникам телевізорів LG з функцією Smart TV і Cinema 3D 2011-го, 2012-го та 2013-го модельного ряду.

 Smart TV, LG, MegogoHD

На сьогоднішній день флагмани Smart TV від LG працюють з двома безкоштовними додатками від Megogo.net: Megogo і MegogoHD. Сервіс Megogo надає доступ до всього безкоштовного відео-контенту «кінотеатру», а MegogoHD - безпосередньо до 3D-відео (мультфільмів, телепередач, ток-шоу, фільмів - список щотижня розширюється) і HD-фільмів високої якості. Для комфортної роботи додатків Megogo.net і перегляду відео рекомендована швидкість інтернет-з'єднання повинна становити не менше 8БМбіт/сек.

 

Оновлений Інтернет-сервіс MegogoHD робить доступним найпопулярніший відео-контент в будь-який зручний час без реєстрації і додаткового обладнання. На сьогодні в його безкоштовної відеотеці налічується близько 200 телешоу і концертів, 700 серіалів, 800 мультфільмів і більше 3500 повнометражних фільмів у високому дозволі.

 Smart TV, LG, MegogoHD

Власникам LG Smart TV, крім додатків Megogo.net, доступний величезний асортимент онлайн контенту від 20 локальних і світових провайдерів. Серед яких інтернет-радіо vTuner, відео-хостинг YouTube, погода від Gismeteo, Picasa, казуальні ігри від AccedoFunSpot, соціальні мережі Facebook, Twitter, а також інтернет-сервіси Russia.ru, Oberon, DailyMotion, Tvigle, Яндекса і багато інших.

06.03.2013 77
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!