За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ТВ-тюнера Trimax TR-2012HD: цифрове ТБ без турбот

img

  Trimax TR-2012HD - це цифровий ресивер, розрахований на роботу в телевізійних ефірних мережах стандарту DVB-T2, який завдяки старанням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, повільно, але вірно проводжає в минуле звичне аналогове телебачення.

  Зовні Trimax TR-2012HD нічого цікавого із себе не представляє - звичайний коробок з чорного пластика розміром з книгу на 250-300 сторінок формату А5 з округленими боковими гранями. Місця багато не займе, естетики інтер'єру не додасть, і разом з тим, від екрану відволікати не буде, що є важливим моментом. У той час як верхня та нижня панелі корпусу ресівера являють собою звичайні елементи жорсткості з вентиляційними отворами, передня і задня панель по повній завантажені елементами інтерфейсу.

  На передній панелі розташований порт USB для підключення зовнішніх носіїв медіафайлів, картоприймач до Irdeto для доступу до захищених телевізійним програмам, кнопки перемикання каналів і кнопка включення. На тильній панелі знаходиться антенний вхід і вихід, цифровий аудіо / відео вихід, звукові аналогові вхід і вихід, аналоговий відео вихід, роз'єм мережного адаптера 12В - 1 А. Як бачимо, нічого складного, навіть без інструкції можна обійтися: підключили зовнішню антену до тюнера , а далі - на Ваш вибір - або через «тюльпани» підключаємося до телевізора, а якщо хочеться якісної картинки коннект до HDMI-роз'єму. У разі ж перегляду своїх файлів приєднуються через USB.

Обзор 	ТВ-тюнера Trimax TR-2012HD: цифровое ТВ без забот

  Усередині цифрового ефірного приймача Trimax TR-2012HD ховається маса цікавих високотехнологічних систем, які абсолютно не цікаві для простого користувача, тому можна відразу перейти до розгляду їх можливостей. Цифрова телевізійна приставка впевнено приймає телевізійні сигнали в робочому діапазоні частот МХ: 174-230 МГц з частотною смугою каналу 7 МГц і ДМХ: 470-862 МГц з 8 МГц. Пристрій бездоганно працює з профілями відеопотоку MPEG-2 MP @ ML, MPEG-4 AVC MP / HP @ L3 / L4, підтримує швидкість потоку в інтервалі 0,5-15 Мбіт / с у форматах CBR і VBR.

  TR-2012HD забезпечує бездоганну якість відео в стандартній чіткості при дозволах 720x576, 704x576, 544x576, 352x576, 352x288, і високої чіткості при дозволах 1920x1080, 1440x1080, 1280x1080, 1280x720 точок.

  Аудіосистема ресівера ні в чому не поступається відеосистеми - він з легкістю працює з аудіокодеками MPEG-1 Layer II, MPEG-4 AAC LC, MPEG-4 He-aacv1, «переварюючи» при цьому звуковий потік в 32 - 384 Кбіт / с в режимах моно, стерео і об'єднане стерео.

  Сукупність усіх перерахованих характеристик дозволяє говорити про виправданість придбання цього доступного і функціонального пристрою, але і це ще не все! Trimax TR-2012HD не тільки забезпечує найвищу якість прийому цифрових телевізійних сигналів стандарту DVB-T2, але дозволяє слухати музику, дивитися фотографії, відтворювати відеозаписи з зовнішніх USB накопичувачів (як уже згадувалося вище), адаптувати формат екрану до пропорцій 4:3 і 16: 9, вибирати мову звукової доріжки і субтитрів, здійснювати батьківський контроль над доступом до певних телевізійних програм. Але найголовніше - це його зручний пульт ДУ і доступне меню налаштувань, що дозволяють здійснювати дистанційну настройку параметрів роботи ресівера, формувати і редагувати списки обраних телепрограм, які можна вибрати за допомогою телегіда EPG, який підтримується цим пристроєм, по 4-м категоріям, не встаючи з м'якого і затишного дивана.

14.02.2013 231
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!