За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Праска SATURN ST-CC0220

img

Праска SATURN ST-CC0220

Компактний

Завдяки легкій конструкції і зручній ручці, праска SATURN ST-CC0220 ідеальний для мандрівників. Прилад працює на нержавіючої «підошві», швидко чиститься і легко добирається до будь-яких частин одягу. У будь-якому оформленні - рожевому або зеленому - корпус моделі зберігає інформативні підказки при виборі температурного режиму і доступних опцій.

Праска SATURN ST-CC0220

Гладимо паром

Ця праска з легкістю розправиться з пом'ятими сорочками, шовковими постелями, джинсами, та в принципі, будь-якими зім'ятими речами. У його оснащенні задіяні суха і парова прасування, плюс вертикальне відпарювання. Резервуар для води скромний - 40 мл, але в подорожах ви ж не збираєтеся перегладжувати гору білизни?

Праска SATURN ST-CC0220

Прасувальний професіонал

Розробник не забув про протикапельну систему, що не дає протікати воді на одяг, автоматичне виключення і функції для самих «жорстких» складок. Спеціальна конструкція ST-CC0220 пропрасувати навіть такі місця, як невеликі кишені, капюшони, виточки на чоловічих сорочках та ін. За рахунок ергономічної подачі пари, енергоспоживання приладу знижене.

02.03.2015 75
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!