За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Пилосос Rotex RVB101-B

img

Пилосос Rotex RVB101-B

Легкий і маневрений

Пилосос RVB101-B від Rotex - легкий і маневрений. Завдяки невеликим габаритам (29х19х17 см / 2 кг) він успішно добирається до самих важкодоступних місць. «Швидкохідність» забезпечена трьома колесами, симпатичним обтічним дизайном і двома способами «парковки»: горизонтальної та вертикальної.

Сухе прибирання

Пилосос розроблений для сухого прибирання. Ефективність його роботи забезпечена потужністю 200 Вт. Позбавиться від мікрочастинок пилу, шерсті тварин, дрібного сміття і іншого бруду на шляху пилососа допоможуть насадки для підлоги і килима, що йдуть в комплекті поставки.

Економний

Дана модель - справжній подарунок економним користувачам. Об'єм пилозбірника в пристрої невеликий - 1 л, але бонус в тому, що мішок багаторазовий, а значить, не потрібно витрачається на одноразові пакети. Просто витрусити сміття у відро і прибирайте далі. Про наповнення пилозбірника інформує невеликий індикатор на корпусі.

Пилосос Rotex RVB101-B

Важливі дрібниці

З приємних моментів варто виділити автоматичне змотування шнура і довгий кабель 5 м. Незважаючи ні низьку вартість, Rotex RVB101-B - це дійсно потужний борець із забрудненнями і пилом.

27.02.2015 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!