За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PANASONIC KX-NT346RU: VoIP-телефонія преміум рівня

img

Для будь-якого керівника важливо щоб в компанії була якісна і недорога зв'язку. Але однією АТС її не забезпечити, тут потрібно інший підхід, а саме IP-телефонія, до якої і відноситься KX-NT346 від PANASONIC.

Підключення системного апарата не займе багато часу, до того ж це буде вигідніше міської лінії. До однієї системної платі типу DHCL на вісім портів можна підключити 24 IP-телефону. Апарат так само можна підключити до мережі інтернет і ПК. А щоб не бути прикутим до крісла з трубкою в руці розробники передбачили також підключення до телефону провідний або Bluetooth-гарнітури.

Переваги VoIP телефонії видно відразу після установки. Наприклад, доступна конференцсвязь в цифровій якості, тобто набрати всіх партнерів задіяних в проекті можна всього одним натисненням кнопки. Додати нового співрозмовника до розмови так само не складе труднощів.

Для великого потоку вхідних дзвінків є функція постановки його в чергу. Функція перехоплення дзвінка дозволить перевести на себе вхідний дзвінок, а за допомогою переадресації можна перенаправити дзвінок на ваш особистий мобільний номер. Так що будете ви відпочивати, зайняті роботою в іншому місті - всі дзвінки, що надходять на ваш офісний телефон, будуть перенаправлені на вказаний вами номер.

Можливість апарату включає в себе легкий набір абонента допомогою призначення на його номер певної цифри. Такий підхід не вимагає запам'ятовування ні внутрішніх номерів співробітників, ні номерів партнерів. Під такі цілі виділено 24 програмованих клавіші, які можна доповнити цифровим кнопковим блоком на 20 або 60 кнопок з індикацією. Підсвічування на кнопках підкаже хто з працівників на місці і вільний (зелений), хто розмовляє по телефону (миготливий зелений) або кого взагалі немає (червоний). Так само є індикація над екраном, яка повідомить про отримання виклику або повідомленні.

PANASONIC KX-NT346RU

До речі, знайти "прогульника" також не складе труднощів. Немає необхідності виходити з кабінету, просто використовуйте систему сповіщення по гучномовному зв'язку, і ваше оголошення почують всі, у кого є системний телефон. Якщо повідомлення конфіденційно і призначене тільки певним людям, створіть групу контактів і ваші оповіщення будуть доставлені тільки їм.

Сучасний і стильний дизайн - не остання вимога компаній до телефонних апаратів. Модель KX-NT346RU розроблялася за концепцією ділового стилю, і з гордістю прикрасить офіс будь-якої компанії. Ергономіка конструкції дозволяє встановити телефон в чотирьох положеннях, є і функція фіксації РК-екрану в двох положеннях. Так само на ньому можна з легкістю переглянути повну інформацію про вхідні / вихідні дзвінки. Інформація виводиться на екран в шість рядків з 24-символьним введенням в рядку.

Висновок

PANASONIC KX-NT346RU - відповідає всім вимогам телефонів для ділового спілкування. Його комунікативні можливості забезпечать контроль співробітників в офісі, якісну цифрову зв'язок, легкий набір абонентів і об'єднання їх для конференцзв'язку.

А простота в підключенні апарата не змусить нового співробітника довго чекати обладнаного робочого місця.        

25.07.2014 112
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!