За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PANASONIC KX-MB1500UCB: кращий вибір оргтехніки для роботи та навчання

img

   Сьогодні вже не достатньо мати вдома принтер, адже прогрес не стоїть на місці і такі завсідники офісів, як багатофункціональний пристрій KX-MB1500UCB від Panasonic, стали набагато компактніше, обіцяючи користувачам всі блага якісного друку, сканування та ін.

   Габарити МФУ вражають - 380х360х203 мм, враховуючи, що він здатний і друкувати, і сканувати, і ксерити.

   Зовнішній вигляд апарата строгий, корпус чорного кольору. Тим не менш, він практичний і зручний. Всі органи управління знаходяться на фронтальній панелі, а наявність ЖК-екрану спрощує цей процес.

   Лоток для подачі паперу захований в нижньому ярусі, а приймач распложен під сканером. Ємність лотка подачі складає 150 аркушів, приймача - 100 аркушів. Однак при потребі його ємність можна збільшити, піднявши сканер і поставивши його на упор. Так само є лоток і для ручної подачі паперу.

   Готовність сканера до роботи займає 10 с після активації. Шкода, що можливості його обмежені скануванням і копіюванням, через відсутність доступу до Мережі і «ком-портів». Однак відскановані документи мають високу якість, як тексти, так і графічні зображення. Стандартна чіткість (600х600 точок) можна збільшити до 1200 ppi, а з інтерполяцією програмним шляхом навіть можна досягти пікового дозволу в 19200 ppi. Сканування окремих частин документа дасть можливість збільшити їх від 25% до 400%. Зберегти отриману копію в кольорі можна в одному з популярних форматів (TIFF, JPG / jpeg, PDF або BMP).

PANASONIC KX-MB1500UCB

 

   Функції копіра в точності повторюють сканер, але одночасно можна зробити 99 копій.

   Принтер лазерний, підготовка до роботи займає 10 с, а видача - до 18 сторінок на хвилину. Максимально збільшити якість друку можна до 600 ppi, а щільність паперу не повинна перевищувати 80 г / м2. Максимальний підтримуваний формат - А4, як для друку, так і для сканування.

   Кількість друкованого матеріалу від комплектного картриджа складе до 500 аркушів А4. Так само у продажу є стандартний картридж на 1800 аркушів, і із збільшеною ємністю - на 2500 сторінок.

   У комплекті з МФУ поставляється диск з програмним забезпеченням. За допомогою софта можна повноцінно керувати печаткою, скануванням і копіюванням. До того ж зроблені копії можна відразу ж відправляти на пошту. А якщо вам необхідно об'єднати сканований матеріал в один документ, то вам допоможе в цьому опція «склеювання».

   Висновок

   МФУ Panasonic KX-MB1500 з легкістю обслужить і невеликий офіс, і вирішить завдання допитливого учня.

   Основними достоїнствами пристрої є його габарити і невисока вартість, що суттєво розширює рамки його використання.

01.10.2014 203
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!