За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Ноутбук TOSHIBA C50-A-1L0

img

ноутбук TOSHIBA C50-A-1L0

Робоча «конячка»

Ноутбук C50-A-1L0 від TOSHIBA - це доступний робочий інструмент, що поєднує практичний корпус і потужну функціональність. Зібраний лептоп дуже якісно, ​​із застосуванням міцних матеріалів. Габарити і вага стандартні - 380x242x33,35 мм / 2,3 кг.

Необхідні комунікації

Оснащення «ноута» організовано таким чином, щоб при роботі не виникало незручних затримок. Необхідні комунікації легко виявити на торцях, їх розташування звично для користувача: 2хUSB 2.0, RJ-45, USB 3.0, HDMI, два аудіороз'єми, VGA, картрідер. Любителів DVD-дисків обрадує дисковод для запису і читання двошарових дисків (DVD-Dual).

ноутбук TOSHIBA C50-A-1L0

Без проводів

Підключайтеся до мережі бездротовим шляхом, передавайте інформацію без використання проводів. C50-A-1L0 обладнаний модулями Wi-Fi і Bluetooth 4.0.

Швидко і зручно

У розпорядженні ноутбука повноформатна клавіатура, розміщена в невеликому поглибленні. В іншому, це не завадило вмістити туди ряд мультимедіа клавіш і арифметичний блок, що забезпечують комфорт при управлінні і наборі текстів. Що стосується тачпада, то він невеликий, з двома клавішами і підтримкою жестів мультитач.

ноутбук TOSHIBA C50-A-1L0

Невмируща класика

Дисплей ноутбука TOSHIBA поєднує класичні пропорції, що користуються популярністю в усьому світі: 15,6'', роздільною здатністю 1366х768 пікс. Характеристик цих достатньо для відображення відео, презентацій, веб-серфінгу, мультимедіа і читання. Правда, в положенні сидячи - глянцеве покриття сильно спотворює «картинку» під кутом.

Багатозадачність

У C50-A-1L0 досить потужний 2-ядерний процесор Intel Celeron N2820 (2,13 ГГц), що працює в режимі багатозадачності. Інтегрований відеоприскорювач Intel HD Graphics прокручує сучасні іграшки, фільми з високою роздільною здатністю. Під «капотом» 2 ГБ ОЗУ і 500 ГБ на жорсткому диску.

ноутбук TOSHIBA C50-A-1L0

Робота з комфортом

У роботі лептоп практично не помітний, в хорошому сенсі цього слова. Він не гуде, не перегрівається після 2-3 годин роботи, дозволяючи зосередиться на завтрашньому звіті, а не шумі вентиляторів.

4 г. роботи

На жаль, ємність акумулятора виробник не вказує, але автономність його нам вдалося дізнатися - 3 год. 30 хв. на максимумі і 6 г. читання.

20.02.2015 38
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!