За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд NEC SpectraView 271: професійне вирішення питань з графікою

img

Компанія NEC не перший рік розробляє і збирає обладнання для професіоналів. Монітор NEC SV271 не є винятком, так як він розроблений спеціально для користувачів, які потребують точному відображенні кольорів.

Зовнішній вигляд монітора не дуже вражає. Величезних розмірів незграбна пластикова коробка з товщиною корпуса 9 см. і великою матрицею. Товщина корпусу, по більшій мірі "зобов'язана" використанню лампової підсвічування, а також системі охолодження. Додає ваги значних розмірів фігурна підставка, поєднана з центральної штанги і стійки. Разом зі штативом вага монітора складе 13.6 кг. Корпус повністю виконаний з матового якісного пластику. Підставка має низку переваг, поворотом в обидві сторони на 45 °, дозволить нахилити монітор від -5 ° до +30 °. Є можливість встановити екран і в портретне положення. Регулюється підйом монітора до 150 мм. Всі регулювання відбуваються плавно, але іноді доведеться застосувати силу. На задній панелі екрана є ручка для перенесення монітора.

Що ж до матриці NEC SV271, то виконана вона за технологією P-IPS (LM270WQ2-SLA1) з діагоналлю 27 "виробництва LG. Дисплей має 10-бітну глибину кольору з підсвічуванням WCG CCFL і дозвіл 2560 * 1440 пікселів. Володіє він і розширеним колірним охопленням. Монітор здатний відтворити більше 1 мільярда кольорів.

NEC SpectraView 271

Насправді ж, інтерес представляє програмне забезпечення, яким оснастили NEC SV271. MultiProfiler (доступно безкоштовно), за допомогою якого можна керувати кількома моніторами, в режимі On Screen Display, створювати власні профілі (до 5-ти), в яких є можливість налаштувати яскравість, колірну температуру, рівень чорного і т.д. За допомогою ПО SpectraView Profiler можна відкалібрувати монітор (потрібна наявність спектрофотометра або колориметр).

Основне меню монітора дозволяє більш точно налаштувати передачу відображення квітів, від рівня чорного до установки точки білого з потрібною температурою (Native, 3000-15000K з кроком 100K).

Відсутність налаштування RGB вирішується колірним зрушенням насиченості і зміною відтінку. Для багатозадачності в моніторі передбачений режим PIP (картинка в картинці), з настройками вхідного сигналу другого зображення, розміру і положення картинки.

NEC SpectraView 271

Загалом, монітор NEC SpectraView 271 розрахований на професіоналів, що працюють з квітами і яким необхідно їх точне відображення. Не дивлячись на те що час реакції матриці становить всього 7 мс., Від сірого кольору до сірого, його також можна рекомендувати кіберспортсменом.

Висновок

NEC SpectraView 271 - це якісний монітор з унікальними можливостями. Серед яких редагування 3D 14-бітної внутрішньої таблиці Look Up Table (LUT), система компенсації передачі кольору і нерівномірності яскравості білого поля на всій площі матриці, технологія DisplaySinc Pro.

Це дозволить вам керувати двома комп'ютерами одночасно однією мишкою, а завдяки технології Xtra View + ви досягнете максимальних кутів огляду, що істотно спростить роботу з графікою для широкого кола користувачів.

28.03.2014 67
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!