За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд медіаплеєра iNeXT HD1 W

img

iNeXT HD1 3D W медіаплеєр

Максимальна адаптація

iNeXT HD1 W - це повноцінний 3D-плеєр, який вміє завантажувати і відтворювати будь медіа контент з Світової павутини, будь то 3D в Full HD-форматі, DVD Rip або Blu-Ray.

iNeXT HD1 3D W медіаплеєр

Комплектація

Базова комплектація вже передбачає доступ до більш ніж 20 популярним Інтернет-ресурсам (Megogo, Divan .TV, IPTV, Bilink TV, Hotline, Picasa, Flickr, iRadio, Oll TV і пр). Плюс розробники обіцяють додати в майбутньому ще масу інтернет-майданчиків.

Онлайн-відео

Плеєру під силу потокове відео з популярних ресурсів, а всі дії по вибору та налагодженню зводяться до декількох натиснень на пульті управління. Вбудований веб-браузер оптимізований для роботи на екрані телевізора.

iNeXT HD1 3D W медіаплеєр

Будь-які формати

iNeXT HD1 W відтворює безліч популярних форматів, в числі яких 3D BD ISO, MPG, VOB, MTS, MOV, MKV , TS, ISO, IFO, ASF, а також контент по локальній мережі, з внутрішнього жорсткого диска і USB-накопичувачів. Недолік "тривимірного" контенту вирішується шляхом конвертації 2D в 3D.

ОС Android

iNeXT HD1 W оснащений ОС Android 2.2 c фірмовою оболонкою, тому користувачеві доступні більшість можливостей "операційки" веб-серфінг за допомогою бездротового пульта iNeXT Air Mouse, соціальні мережі, DropBox, Skype, і сотні тисяч додатків з Andoid Market.

iNeXT HD1 3D W медіаплеєр

Внутрішній вінчестер

Особливістю моделі став внутрішній вінчестер HDD 3,5", для установки якого не потрібно розкручувати корпус. Просто вставте його в бічний отвір, щоб почати перегляд фільмів.

Підключайте сучасні накопичувачі

Вбудований картрідер, 2хUSB 2.0 і роз'єм USB 3.0 дозволять підключати до iNeXT HD1 W будь-які джерела сигналу, а наявність мережевого порту і Wi-Fi-адаптера додасть до цього переліку ще й домашні мультимедіа пристрою.

18.11.2014 71
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!