За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Ігрова клавіатура Logitech G410 Atlas Spectrum TKL

img

Як відомо, для хорошого ігрового процесу звичайна стандартна клавіатура не зовсім підходить. Адже у неї і клавіші не настільки жорсткі, та й хід у них надто плавний, що при проходженні чергової місії може згубно позначитися на ігровому "здоров'ї" геймера. Представляємо Вам новинку - ігрову клавіатуру Logitech G410 Atlas Spectrum TKL.

Перемикачі Romer-G

G410 Atlas Spectrum TKL оснастили перемикачами Romer-G, що дозволяє клавішам клавіатури спрацьовувати набагато швидше. При цьому відстань спрацьовування кнопок (хiд кнопок) - 1,5 мм, при мінімальній силі впливу в 45 г. Форма ковпачків асиметрична, тому пальці утримуються прямо по центру клавіші, що в свою чергу підвищує її чуйність при бічних натисканнях.


При тестуванні перемикачі Romer-G продемонстрували відмінний результат - близько 70 мільйонів натиснень. А завдяки двохконтактному кріпленню активація клавіші в одній і тій же точці завжди незмінна.

Підсвічування

Задля більшого комфорту у грі, клавіатуру Logitech G410 Atlas Spectrum TKL оснастили підсвічуванням клавіш. На ваш вибір комбінації з майже 17 000 000 відтінків. Спеціальне ПЗ Logitech Gaming Software допоможе Вам налаштувати різні ефекти і режими підсвічування клавіш. Ви також зможете синхронізувати всі свої налаштування з іншими гаджетами лінійки Logitech G.

Управління мультимедіа

Завдяки вбудованим елементам управління плеєром Ви зможете не перериваючись перемикатися під час гри між улюбленими музичними треками, регулювати рівень гучності.

Підключення та сумісність

Підключення клавіатури до ПК здійснюється через USB.

Клавіатура Logitech G410 Atlas Spectrum TKL однаково добре працює з будь-якими мобільними девайсами, будь-то платформа Android або ж iOS. А завдяки додатку Logitech Arx Control Ви зможете виводити всю необхідну ігрову інформацію, стан системи та інші характеристики безпосередньо на екран гаджета. Сам гаджет встановлюється на спеціальну док-станцію Arx Control, заховану у відсіку клавіатури.

Інше

Несподіваним рішенням розробників стала відсутність в клавіатурі нампада, хоча можливо кому-небудь його буде не вистачати.


Габарити клавіатури складають 39,5 × 18,52 × 3,55 см / 830 г.


Ігрова клавіатура Logitech G410 Atlas Spectrum TKL з'явиться у продажу найближчим часом, а її цінник складе 150 євро.

13.10.2015 8
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!