За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GA-Z97X-Gaming GT: ключовий момент ігрової системи

img

   Ігрова модель GA-Z97X-Gaming GT від GIGABYTE відноситься до топовим «Материнка» компанії. Окрім нового чіпсета Z97 плата володіє рядом особливостей, про які ми зараз розповімо.

   Щоб збірка системи не викликала ніяких питань у процесі, виробник передбачив тут все до дрібниць. Наприклад, дискова підсистема буде побудована на SATA-портах зі швидкістю 6 Гбіт / с, яких представлено цілих вісім штук. Мається тут і підтримка організації масивів RAID 0/1/5/10. До того ж є один SATA Express.

   Плата оснащена чотирма слотами для RAM-пам'яті і може працювати в двоканальному режимі. Підтримуваний формат «планок» - DDR III 1333 - 1600 МГц, а розгінний потенціал дозволяє досягти 3200 МГц. Максимальний обсяг «оператіви» складе 32 ГБ.

GIGABYTE GA-Z97X-Gaming GT

 

   Системна плата може похвалитися реалізацією восьми портів USB v2.0, два з яких виведені на інтерфейсну панель, а чотири розташовані на друкованій платі і виводяться за допомогою виносних модулів. А ось 6хUSB третьої генерації виведені назовні, їх можна доповнити ще парочкою, але для цього буде потрібно ще один модуль.

   Про можливості «мами» говорять і окремі елементи управління: контакти для заміру напруги мультиметром, індикатор LED, кнопки скидання, перезавантаження і включення CMOS.

   Функціональне розширення «материнки» проводиться через 7x PCI Express 2х3.0 х16 або х8 / 3х2.0 х1 / 2х3.0 х16 в режимі х8, що дозволить організувати графічну підсистему на вищому рівні. А завдяки реалізації комутатора PLX PEX8747 відбувається перетворення PCI Express х16 в 32 процесорні лінії. Такий підхід дає можливість встановити чотири графічних прискорювача в режимах CrossFireX або SLI за схемами 4 - х8 / 1 - х16 + 2 - х8 / 2 - х16 / х16. При цьому не варто забувати, що відстані вистачить для встановлення чотирьох карт тільки з двоповерховими кулерами, триповерхових же «видяха» поміститься всього три.

   Непогано оснащений і інтегрований відеоадаптер, до нього можна підключити монітор через DisplayPort, HDMI, DVI-D, VGA.

GIGABYTE GA-Z97X-Gaming GT

 

   Звукова система (GIGABYTE AMP-UP Audio) реалізована на чіпі Realtek ALC1150 з виходом на вісім каналів, і здатна відтворювати звук на 115 дБ, а записувати на 104 дБ. Підтримка технологій Beam Forming, Acoustic Echo Cancellation і Noise Suppression роблять звуковий потенціал плати гідним студійного рівня.

   Варто відзначити і Hi-Fi-підсилювач (TI Burr Brown OPA 2134). До того ж можливість його заміни дозволить модифікувати систему під себе. На додаток до звукової схемою на платі є USB DAC-UP, з підключенням зовнішнього підсилювача або зовнішньої звукової плати по протоколу USB v2.0.

  Bисновок

  Як бачите, ігрова модель GA-Z97X-Gaming GT від GIGABYTE володіє високим розгінним потенціалом і відмінним оснащенням.

  Плюсом плати є вдала реалізація звукової та відео підсистем.

10.10.2014 52
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!