За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд CANON IXUS 255: маса можливостей в мініатюрному корпусі

img

   Мода на мініатюрність торкнулася і фотокамер. Однак зменшення габаритів часто призводить не якісним фотографіям. Правда це не відноситься до серії IXUS 255 HS від CANON, так як інженерам вдалося вмістити в її мініатюрний корпус всі передові технології.

   Стиль і компактність, так двома словами можна описати зовнішній вигляд "мильниці". У порівнянні з попередницями, двісті п'ятьдесят п'ята трохи ще чуйний скинула в габаритах (97,2 x56, 4 мм / 144 г). У стані "сну" товщина корпусу складе трохи більше 20 мм, і це з усіма виступами, які до слова, є тільки на передній панелі навколо об'єктива. Всі інші кнопочки ретельно замасковані врівень, навіть "пімпочка" трансфокатора на "затвор" ледве намацується.

   Управління відбувається через внутрішнє меню з вибором потрібної "Сцени". Доступний режим для ледачих (Авто), вибір за пресетами, різноманітність фільтрів і "улучшайзеров" для фоток. Також є функція Hybrid Auto, що повторює автоматичний режим, але перед зйомкою фотографії ще записується відеоролик довжиною від 2 до 4 секунд у високому дозволі (720р). Забавно, правда? Всього автомати можуть визначити 58 фотосцен і 21 відеосцену.

CANON IXUS 255

   Ще одна чудова функція дозволяє розпізнавати обличчя (Face ID), причому можна створити базу часто фотографованих людей, занести в неї всі важливі дати для кожного окремого "​​особи". При подальшій зйомці розпізнавши це особа, автоматика віддасть йому пріоритет при фокусуванні.

   При зйомці в контровому освітленні або в місцях, де переважають тіні, можна скористатися функцією "i-Contrast", що дозволить трохи підвищити експозицію темних ділянок.

   Відеопотік фіксується з високою роздільною здатністю (1920х1080 точок) і якісним стереозвуком, а фреймрейт можна варіювати від 24 до 30 кадр / с. Якщо ж ви часто знімаєте процеси в русі, тут є функція швидкісного запису (120-140 кадр / с), яка при відтворенні зменшується в 4 і 8 разів.

CANON IXUS 255

   Наявності Wi-Fi дозволить підключитися до бездротової мережі, ПК, мобільним гаджетам та сумісним принтерів, для швидкої передачі або друку знімків. Не відходячи від "каси", матеріал можна викласти в соцмережі. Відразу ж після запису відео, наприклад, з концерту. Камеру також навчили додавати до світлин геотеги з GPS вашого мобільника.

    Перегляд контенту та візування нарікань не викликає, адже екран покриває кадр на всі 100%, а передача кольорів неймовірно природна. Компакт обладнаний високоякісним 3 "РК-екраном з великим запасом яскравості підсвічування матриці і дозволом 461 000 крапок. П'ять рівнів підсвічування дозволять налаштувати необхідну світіння, як для яскравого освітлення, так і для вечірнього.

   
    Відзнятий матеріал витримає будь-яку критику по різкості, передачі кольору, записи відеороликів і компонуванні кадрів. Адже IXUS 255 оснащений об'єктивом з якісними лінзами Canon Lens (f / 3,0-6,9) з широким покриттям діапазону фокусних відстаней 24-240 мм (35 мм еквівалент). Трохи наблизити віддалений об'єкт можна за допомогою оптичного 10x наближення, або активувавши Zoom Plus, тоді наближення досягне 20х. На допомогу фокусуванні на довгих дистанціях у меню є опція "Зум точки АФ". При її активації на екран виводиться зображення того, куди потрапив АФ, що полегшує "приціл" в об'єкт, що знімається. Також об'єктив обладнаний системою стабілізації (IS).

CANON IXUS 255

   Зображення через оптику будуть фіксуватися на 12 Мп CMOS-датчик, з технологією HS (зворотна засвітка), який за своєю чутливості перевершує багатьох конкурентів у своєму сегменті (ISO 80-6400). Неважливо, які у вас умови, темінь або просто погане освітлення - на виході завжди буде прекрасний знімок. Головна заслуга в цьому належить процесору DIGIC 5, який сприяє зменшенню шумів, відстежує якість обробки контенту, а так само забезпечує швидкість роботи всіх функцій.

   Висновок

  У мініатюрний корпус CANON IXUS 255 HS виробник примудрився вкласти передові технології, які полегшують роботу фотографу без втрати якості.

  Окремо виділимо два авторежима, що дає більше можливостей для творчості. Так само можна відзначити функцію наближення точки АФ в екрані і неймовірно великий зум, як для компакта.

09.07.2014 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!