За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN GAMEBOX B50 (B3470.07): вибираємо ігровий «всюдихід»

img

Комп'ютер BRAIN GAMEBOX B50 не можна назвати найпродуктивнішим комп'ютером у своєму класі. Тим не менш, його характеристики здатні забезпечити драйвовий геймплей навіть у найсучасніших ігрових тайтлах з відмінною графікою.

Запуск відеоігор з хорошими налаштуваннями графіки можливий завдяки дискретному прискорювачу GeForce GTX 750 1 ГБ. Звичайно ж, це не найдосконаліша модель, але з іграми, навіть найсучаснішими, вона цілком справляється. Природно, не виникне взагалі ніяких проблем з переглядом відео високої чіткості і обробкою двомірної графіки.

Висока продуктивність системи досягається за рахунок використання кристала Core i5-3470 (4х3, 2 ГГц). А обсяг «оперативки» становить 8 ГБ (PC3-12800), яких буде достатньо для будь-яких завдань.

BRAIN GAMEBOX B50 (B3470.07)

Хороша система просто зобов'язана мати місткий жорсткий диск, щоб її користувач ніколи не відчував потреби у вільному просторі. У даному випадку встановлена ​​модель ємністю в 1 ТБ (64 МБ, SATA III, 7200 оборот / хв). Плюс оптичний привід, який вже починають забувати прості користувачі, але все ще активно використовують геймери - адже ігри нерідко поширюються саме на дисках.

На борту є достатній набір роз'ємів, у тому числі і високошвидкісна пара USB 3.0. Графічні роз'єми DVI і VGA дозволять підключити практично будь-який сучасний монітор. Наявність вільних слотів розширення на материнській платі - для встановлення додаткового обладнання, наприклад, бездротової мережевої карти.

Відсутність передвстановленою осі означає, що користувач може самостійно вибрати найбільш підходяще для нього рішення. Втім, оскільки комп'ютер призначається для ігор, то зрозуміло, що вибір буде між перевіреної часом Windows 7 і найсучаснішої, але досить спірною (на думку багатьох користувачів) Windows 8.

Висновок:

Комп'ютер BRAIN GAMEBOX B50, це гідний зразок ігрової системи середнього рівня.

 

Він призначений для користувачів, які не хочуть надто вже ужиматься в налаштуваннях, але при цьому і не готові платити великі гроші за іменитих ігрових монстрів.

20.05.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!