За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN BASIC B200 (B847.01): вибираємо робочу станцію початкового рівня

img

Лише деякі користувачі бажають придбати собі справжнього обчислювального монстра, який легко справлявся б з найсучаснішими іграми і міг робити складні математичні розрахунки. У той час як більшості буде цілком достатньо для роботи можливостей недорогої моделі.

Серія BASIC B200 п запропонованого вельми прості і, відповідно, дуже доступні системи. В даному випадку вона побудована на парі ядер Celeron 847 (1.1 ГГц). Цей «камінь» легко впорається з текстовими редакторами, електронними таблицями, а також активним веб-серфінгом.

Також комп'ютер оснащений 2 ГБ ОЗУ DDR3 1333 МГц, вінчестером на 320 ГБ (SATA II, 5400 оборот / хв). Графіка представлена ​​інтегрованої Intel HD Graphics. Що ж до блоку живлення, то він має потужність в 400 Вт.

В принципі, можливостей такої системи буде достатньо для того, щоб запустити популярні «танчики», але тільки на мінімальних налаштуваннях. Так що спробувати пограти можна, але краще придбати щось серйозніше.

 BRAIN BASIC B200

У кращих традиціях компанії BRAIN, комп'ютер зібраний з перевірених, а значить надійних комплектуючих. Перевагою даної системи є те, що використаний тут процесор не потребує потужної системі охолодження, тому що мало гріється, а значить і мало шумить.

Це доступне рішення, а значить клавіатуру, мишку і монітор вам доведеться купувати окремо. Самостійно доведеться встановлювати і вісь. На даний системник надається гарантія строком на 12 місяців.

Висновок:

BRAIN BASIC B200 відрізняється дуже низькою ціною і призначений суто для роботи.

 

Він не може похвалитися високою продуктивністю, але його можливостей вистачить, щоб задовольнити невимогливих користувачів, які не потребують зайвому функціоналі.

14.05.2014 59
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!