За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Блендер SATURN ST-FP9087

img

Блендер SATURN ST-FP9087

Міні-млин

Блендер SATURN ST-FP9087 - справжній профі в кухонних питаннях. Міцний корпус - стійкий і надійний, пластиковий стакан - міцний і викликає повагу. Він надовго збереже свій зовнішній вигляд і не трісне, навіть якщо ви подрібніть в ньому тонну фруктів. Зверніть увагу, що пристрій - стаціонарне, тому вага його трохи більше заглибних блендерів і становить близько 2 кг.

Чарівний млин

ST-FP9087 перемелює в лічені секунди горіхи, фрукти, овочі і за якістю консистенції дасть фору багатьом конкурентам. Але найкраще його вдаються смузі та коктейлі. Влітку особливо приємно отримати літровий стакан мохіто з крижаними кубиками. Потужності для всього достатньо - 300 Вт, плюс 2 швидкості на вибір.

Блендер SATURN ST-FP9087

Питання безпеки

Агрегат виглядає симпатично, але не на шкоду безпеці. Якщо не до кінця закрили кришку, навіть не намагайтеся включити ST-FP9087 - спеціальний блокувальний механізм не дасть «дозвіл» на роботу. Адже всередині гострі ножі з нержавійки, зі швидкістю як гоночний автомобіль. Мотор моделі - з захистом від перегріву, а низ корпуса додатково обладнаний нековзними ніжками.

Комфорт на кухні

Багато господинь відмовляються від подібних пристроїв, аргументуючи це складним доглядом. Однак блендер ST-FP9087 розбирається в лічені секунди, а мити доведеться тільки робочу частину - гумові накладки роблять модель повністю герметичною. До того ж, приємним сюрпризом стане комплект поставки. У ньому є терка-фільтр і мірну склянку, з яким коктейлі стануть ще вишуканіше.

17.03.2015 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!