За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Багатофункціональний пристрій Konica Minolta Bizhub 185

img

У сучасному офісі не обійтися без друкарського пристрою. Звіти, робочі документи, бланки для оплати послуг - все це вимагає хорошого офісного обладнання. Краще, коли все воно поєднане в одному корпусі, як у випадку з МФУ Konica Minolta Bizhub 185.

Екіпірування

Bizhub 185 замінить і сканер, і копір, і лазерний принтер. Універсальність агрегату багато в чому обумовлена ​​його габаритами (60,6x53,1x44,9 см), яким знайдеться місце в невеликій кімнатці, і вже тим більше у величезному офісному центрі. Зовнішній вигляд БФП строгий, але практичний для щоденного користування. Всі елементи управління розміщені на спереду, плюс невеликий ЖК-екран значно спрощує робочий процес.

Багатофункціональний пристрій Konica Minolta Bizhub 185

Друк

У технічному плані Bizhub 185 досить простий. Монохромний принтер видає до 18 стор. Друкованого тексту А4 і близько 9 копій в хвилину сторінок А3. Максимальна роздільна здатність друку при цьому становить 600x600 dpi, а час від постановки завдання до виходу першого аркуша - 8 с. Лоток автоматичної подачі вміщує 350 аркушів паперу з щільністю 64 - 157 г / м2.Також є приймач для ручної подачі на 100 аркушів.

Копір

Даний БФП достатньо економно в роботі, завдяки наявності додаткових функцій, серед яких копіювання 2-в-1, регулювання щільності, 4-в-1. Апарат здатний видавати по 99 лист. в серії з максимально можливим дозволом 600 точок. Важливо, що збільшити зразок ви зможете від 50% до 200%.

Konica Minolta Bizhub 185

Сканер

Для того, щоб відкрити кришку сканера, не потрібно бути качком. Вона досить легка і не вимагає особливих зусиль. Шкода тільки, що можливості пристрою обмежені лише ручним скануванням, так як комунікації представлені лише роз'ємом USB. Однак, відсканований матеріал - тексти і графіка - має високу якість 600dpi.

Ефективність

Але найдивнішим фактом в агрегаті є його витривалість. Bizhub 185 здатний надрукувати від 2 200 до 12 000 документів в місяць. До того ж, фірмові технології Konica забезпечують високі показники енергоефективності. В «сплячому» режимі пристрою потрібно не більше 1,7 В.

Konica Minolta Bizhub 185 - відмінне рішення для невеликих і середніх офісів, навчальних закладів та робочих груп. Пристрій відрізняється довгим терміном служби, витривалістю, економічністю і високою якістю друку, що важливо в умовах постійної конкуренції.

Читайте також статтю на тему: МФУ CANON i-SENSYS MF4730

22.05.2015 214
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!