За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS VT207N: Вибір сенсорного монітора 16: 9

img

   Сенсорне управління рішуче «налаштоване» окупувати всі доступні пристрої: від електроплит до моніторів. І нова 19,5 '' модель VT207N від ASUS, мабуть, краще за всіх демонструє підтримку 10 жестів мультитач.

    Монітор VT207N відмінно вписується в навколишню реальність, завдяки невитіюватому дизайну і практичному оформленню. Корпус пристрою - матовий, дуже практичний в побуті, а підставка має можливість нахилу від + 20° до -5°. Його також можна підвісити на стіну (VESA).

    Набір комунікаційних інтерфейсів припускає використання VT207N в офісі, і вдома. Задня частина пристрою вмістила відеовходи DVI і VGA, гніздо для підключення ПК, замок Кенсінгтона і USB v2.0 для зв'язки із зовнішніми накопичувачами. Вбудованої акустики не передбачено.

  ASUS VT207N

   Особливе місце при розробці монітора виробник приділив 19,5 '' екрану, виконаному на основі матриці TN + film, з номінальним дозволом 1600х900 пікс. і сенсорним шаром. Підтримка 10 жестів мультитач дозволить орудувати по екрану як на планшеті. Чутливість підкладки дуже висока, так що екран блискавично реагує на найменший дотик, не пропускаючи області біля окантовки.

    Ще однією особливістю моделі став рівень контрастності 100 млн: 1, що укупі з яскравістю 200 ніт і високими кутами огляду (170 ° / 160 °) відображає «картинку» у всій пишності. Фірмова технологія Smart Contrast Ratio чітко відстежує зображення в кадрі, підлаштовуючи підсвітку. Відмінна швидкість реакції (5 мс) дозволяє рекомендувати VT207N і для ігор, і для перегляду динамічних сцен.

  ASUS VT207N

   Bисновок

   Монітор ASUS VT207N стане відмінним вибором широкоформатного монітора.

   Завдяки сенсорному управлінню і підтримці жестів мультитач, цей монітор здорово полегшить робочий процес, ігри, мультимедіа.

17.10.2014 38
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!