За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC (GTX750TI-OC-2GD5): супер-рішення на NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

img

Компанія ASUS представивши свою нову відеокарту GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC (GTX750TI-OC-2GD5), створила рішення, помітно перевершує референсную модель від NVIDIA по всіх параметрах.

 

Це одна з перших відеокарт з графічним процесором на основі новітньої архітектури Maxwell, і призначена для ігрових рішень початкового рівня. Дані новинки позиціонуються як «зелені», оскільки демонструють високу продуктивність при зниженому (у порівнянні з попередніми моделями GPU) рівні енергоспоживання.

Головна відмінність цієї відеокарти від референсного рішення полягає в наявності фірмового радіатора Direct CU II, оснащеного відразу двома вентиляторами. Така система охолодження (повністю побудована з алюмінію) не виробляє багато шуму при роботі і досить ефективна. Однак вона і помітно збільшує розміри пристрою. Втім, не настільки, щоб це стало проблемою, так що ASUS GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC без праці поміститься практично в будь-який корпус.

видеокарта ASUS GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC (GTX750TI-OC-2GD5)

Відеокарта поставляється із заводським розгоном, робоча частота її графічного процесора становить 1072 МГц і 1150 МГц в Boost-режимі (для порівняння, у «референса» ці показники становлять відповідно 1020 МГц і 1085 МГц). Робоча ж частота пам'яті (а її тут, як зрозуміло з назви, 2 ГБ) GDDR5 досягає 5400 МГц, без розгону. Що ж до розрядності шини, то вона дорівнює 128 бітам - не надто високий показник, але цілком типовий для графічних адаптерів такого рівня.

Ще одна відмінність GTX750TI-OC-2GD5 полягає в розширеному наборі роз'ємів на інтерфейсній панелі. Крім двох DVI-D і одного повнорозмірного роз'єми HDMI, тут є ще й застарілий VGA (D-Sub). Не те щоб дуже важливо, але можливо для когось це буде корисно. Максимально можливий дозвіл екрана досягає 2560x1600 пікселів.

Звичайно ж, виробник особливо підкреслює також і той факт, що відеокарта була побудована згідно фірмової концепції Super Alloy Power. Тобто створювалася вона виключно з високоякісних комплектуючих. А це означає підвищену надійність карти і більший термін служби. Так, наприклад, особливі твердотільні конденсатори здатні пропрацювати близько 50 000 годин, що в 2,5 рази вище в порівнянні із звичайними конденсаторами.

видеокарта ASUS GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC (GTX750TI-OC-2GD5)

Однак слід пам'ятати, що, незважаючи на всі свої достоїнства перед нами все ж модель початкового рівня. А значить, не слід чекати чогось особливого від комплектації. Відеокарта поставляється в простій картонній коробці і не має в комплекті нічого, крім диска з драйверами і документації. На диску також записана фірмова утиліта ASUS GPU Tweak, призначена для розгону і тонкого налаштування графічного адаптера. Безсумнівним достоїнством даного ПЗ є простота використання та широкі можливості.

Висновок

Що відрізняється привабливою вартістю, відеокарта ASUS GeForce GTX750 Ti 2048Mb OC (GTX750TI-OC-2GD5), стане справжньою знахідкою для користувачів, які бажають зібрати ігрову систему початкового рівня з процесором Intel Core i3/i5.

 

Її продуктивності більш ніж достатньо для запуску будь-якої сучасної гри, на досить високих налаштуваннях. Відмінністю даної моделі про конкурентів є високоякісна елементна база і фірмова ефективна і тиха система охолодження Direct CU II.

28.02.2014 33
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!