За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS Radeon HD 5450 1024MB (EAH5450 SILENT / DI / 1GD3 (LP)): відеокарта з можливостями обробки відео і звуку

img

   Компанія ASUS представила свою інтерпретацію графічного прискорювача Radeon HD 5450 від AMD.

   Плата виконана на яскравому червоному текстоліті із застосуванням пасивної системи охолодження у вигляді променевої зірки. До того ж радіатор не надто великий і розсіяні промені не перекривають чіпи пам'яті, і його при бажанні можна замінити.

   Основною особливістю відеокарти є підтримка технології DirectX 11, яка покращує візуалізацію ефектів в тривимірних іграх і відображення динамічних сцен. Але варто зазначити, що для масового застосування в вимогливих іграх цей адаптер не підійде.

   Прискорювач також підтримує технологію ATI Stream, яка дозволяє розвантажити центральний процесор при перегляді відео 1080р на YouTube та інших ресурсах.

   Вдалим буде застосування цієї карти і в домашніх кінотеатрах типу HTPC, враховуючи її низьке споживання енергії і пасивну систему охолодження. Крім того, відеокарта вміє передавати закодований звук високої якості на сумісні ресивери і пригнічує «шуми» на відео.

   А ось технологію Eyefinity оцінять користувачі, яким необхідно для роботи задіяти одразу кілька моніторів.

ASUS Radeon HD 5450 1024MB (EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP))


   Відеоадаптер побудований на базі чіпа RV810 з кодовим ім'ям «Cedar» і несе в собі два движка SIMD в кожному з яких знаходиться по 4 текстурних блоки. При цьому кожен потоковий процесор містить 5 потокових ядер (АЛУ), що в сумі дає вісім текстурних блоків і 80 потокових ядер. Загальна частота роботи графічного процесора становить 740 МГц.

   В відеокарту встановлено 1 ГБ пам'яті типу DDR III з ефективною частотою роботи 1600 МГц. Без навантаження адаптер трохи знижує свої обороти і переходить в економний режим енергоспоживання (740 МГц). Обмін даними між пам'яттю і GPU передається по 64-бітної шині.

   Інтерфейсна панель роз'ємів містить всі затребувані відеовиходи і включає в себе роз'єми D-Sub, DVI і HDM. За допомогою останнього інтерфейсу звук виводиться високої якості на додатковий монітор або телевізор, для цього задіюється технологія Unified Video Decoder2 (UVD2) for Blu-ray & HD DVD.

   Bисновок

   Відеокарта ASUS Radeon HD 5450 цікава своїми рішеннями обробки графіки, роботи з декількома моніторами і обробкою аудіо і відеосигналу. Але, на жаль, на увазі застосування вузької шини вона не може надати користувачеві геймерской продуктивності.

   Цю відеокарту можна рекомендувати для роботи, як в многооконном режимі, так і для ентузіастів домашніх кінотеатрів типу HTCP.

03.11.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!