За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS Radeon R9 280X 3072Mb DCII TOP (R9280X-DC2T-3GD5): рішення на основі GPU Radeon 9-ї серії з заводським розгоном

img

У дев'ятому поколінні графічних процесорів Radeon виробник врахував всі проявилися раніше недоліки, зумів значно підвищити продуктивність, скоротивши при цьому рівень енергоспоживання. Не дивно, що провідні бренди зацікавилися новими рішеннями і почали випускати різноманітні моделі на їх основі, такі як Radeon R9 280X 3072Mb DCII TOP від ASUS.

 

Карта побудована на R9 280X і відноситься до моделей середнього рівня. Останнє справедливо як з точки зору вартості адаптера, так і його продуктивності. Однак компанія не просто надала референсне рішення з фірмовою системою охолодження, але ще й забезпечила заводський розгін процесору. А це означає, що користувач отримує підвищену продуктивність прямо з коробки. Особливо приємно для тих, хто не володіє достатніми знаннями для того, щоб зайнятися цим самостійно.

Рекомендована частота для неї становить 1000 МГц. Але в нашому випадку вона збільшена до 1070 МГц. А це означає приріст продуктивності на 7-8%, що буде до речі при запуску найсучасніших ігор.

ASUS Radeon R9 280X 3072Mb DCII TOP

При цьому можна не побоюватися надмірного нагрівання. Виробник постарався, оснастивши відеокарту відмінною системою охолодження. Навіть при тривалому використанні карти при максимальних навантаженнях, температура процесора не буде підніматися вище 75 º C.

Досягається така ефективність шляхом поєднання цілого ряду особливостей. Це і конструкція крильчатки 100-мм вентиляторів, і наявність відразу п'яти теплових трубок, прилеглих безпосередньо до самого процесора, і складна конструкція радіатора. Таке охолодження дозволить без побоювань розігнати процесор до 1150 МГц без перегріву і підвищення рівня шуму.

Окремо потрібно розповісти і про поліпшену систему харчування, забезпечену власним радіатором. А також про відмінну елементну базу. Так що сміливо використовуйте її на максимальних налаштуваннях.

Єдиний недолік такої СО полягає в її значних розмірах. Довжина такої картки становить значні 284 мм, так що в звичайний корпус вона просто не поміститься.

ASUS Radeon R9 280X 3072Mb DCII TOP

Модель оснащена 3072 МБ відеопам'яті GDDR5, що працює на частоті 6400 МГц. Розрядність шини складає 384 біт - відмінний показник. На задній панелі розташований стандартний набір роз'ємів з DVI-I, HDMI, DVI-D, Display Port. Це дозволить підключати кілька моніторів. А завдяки підтримці DirectX 11.2, OpenGL 4.3 і PCI-E v3.0 ви забудете про будь-які забаганки (вимоги) розробників ігор.

Висновок:

Це рішення від ASUS можна сміливо зарахувати до числа кращих моделей на ринку серед побудованих на AMD Radeon R9 280X.

 

Це було досягнуто завдяки заводському розгону і відмінною системі охолодження. Так що геймери не упустіть свій шанс.

18.06.2014 4
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!