За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS Radeon R9 290X 4096Mb DCII OC (R9290X-DC2OC-4GD5): максимум можливостей і кастомізації

img

Як правило, коли мова йде про сучасних відкритих, то розробники прагнуть привернути увагу користувачів продуктивністю. Ось тільки рівень її вже настільки високий, що найчастіше йдеться про незначне відриві від конкурентів. Однак у ASUS знайшли цікавий підхід: вони пропонують відеокарту, не просто відрізняється дуже високою продуктивністю і заводським розгоном, але ще й тим, що користувач має можливість змінювати її зовнішній вигляд.

Справа в тому, що кожух фірмової системи охолодження DirectCU II НЕ розмальований, як це буває зазвичай. Зате в комплекті йде кілька наклейок, завдяки яким користувач може прикрасити його так, як вважатиме за потрібне. Ідея проста, але напевно сподобається багатьом любителям кастомізації.

До речі, про фірмову систему охолодження. Якщо вірити виробникові, то вона працює на 20% тихіше референсного рішення, але відрізняється при цьому більшою ефективністю. Встановлені два вентилятори сконструйовані так, щоб обдувати якомога більшу площу, при меншій швидкості обертання. Вони займаються охолодженням масивного алюмінієвого радіатора з 5-ю тепловими трубками різного діаметру, здатними рівномірно розподіляти тепло. Зворотний бік плати також оснащена досить масивним радіатором, який також грає роль додаткового захисту відеокарти від механічних пошкоджень.

ASUS Radeon R9 290X 4096Mb DCII OC

Що лежить в основі відеокарти графічний процесор AMD Radeon R9 290X працює на частоті 1050 МГц, тобто має заводський розгін. Завдяки цьому вона здатна перевершити моделі, що працюють на стандартних частотах. Приріст продуктивності часом може досягати 5%. А адже збережена також і можливість для подальшого самостійного розгону. І потрібно відзначити, що розгінний потенціал у карти досить великий.

Відеокарта оснащена значним об'ємом відеопам'яті - 4096 МБ GDDR5 5400 Мгц. Розрядність шини пам'яті при цьому становить значні 512 біт.

Набір графічних роз'ємів стандартний: 2х DVI-D, HDMI і DisplayPort. Можна підключити одночасно 4 монітори, з максимальною роздільною здатністю зображення 4096x2160 пікселів. Підключення VGA-кабелю через перехідник неможливо, оскільки обидва DVI є цифровими. Втім, вкрай сумнівно, що власник такої відеокарти буде використовувати аналогове підключення.

Відеокарта поставляється в мінімальній комплектації: крім наклейок на кожух системи охолодження, в комплекті йде тільки перехідник живлення, драйвера і фірмова утиліта ASUS GPU Tweak, для управління відеокартою.

ASUS Radeon R9 290X 4096Mb DCII OC

Підводячи підсумок, слід зазначити, що купуючи дану відеокарту, слід враховувати не тільки її високу (але повністю виправдану) вартість, але також значне енергоспоживання в 300 Вт, а ще чималу довжину, складову 287 мм.

Висновок:

Radeon R9 290X 4096Mb DCII OC від ASUS, це просто ідеальне рішення для тих, хто звик працювати на високопродуктивних системах і займатися комп'ютерним тюнінгом.

 

До того ж це ще й хороше вкладення грошей, так як ви зможете на кілька років забути про обмеження в налаштуваннях.

06.06.2014 2
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!