За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS GeForce GTX750 1024Mb OC (GTX750-PHOC-1GD5): перша ластівка на архітектурі Maxwell

img

Днями компанія Nvidia представила новий графічний процесор GeForce GTX750, призначений для бюджетних відеокарт, з підтримкою роботи з тривимірною графікою. Побудований на основі новітньої архітектури Maxwell, цей GPU демонструє дуже низьке енергоспоживання навіть при максимальних навантаженнях. Як наслідок, розробники позиціонують його як «зелене» рішення.

GTX750-PHOC-1GD5 - це одна з перших моделей графічних адаптерів на основі GeForce GTX750. Але компанія ASUS не стала просто випускати копію референсной відеокарти, а в своїх кращих традиціях створила її покращений варіант.

Насамперед, потрібно відзначити наявність заводського розгону у цього процесора. Замість штатних 1020 МГц він працює на частоті 1059 МГц (1137 МГц у форсованому режимі). А це дає досить помітний приріст продуктивності. За заявою ASUS, дана відеокарта на 21% швидше оригінальної референсной моделі (для тестування була обрана популярна гра «Метро 2033»).

Наступною відмінністю від референсной моделі є більш ефективна і приваблива зовні система охолодження. Вона також має лише один вентилятор, але його діаметр більше і він має захист від пилу. Перше означає менший шум при роботі, а друге - більш тривале життя СО (виробник заявляє про термін, збільшеному на 25%).

Ще одна важлива відмінність полягає у використанні концепції Super Alloy Power, в рамках якої розробник використовував виключно високоякісну елементарну базу. А це найбільш позитивним чином позначається на надійності адаптера, на тому, наскільки довго він зможе пропрацювати, практично вічно.

видеокарта ASUS GeForce GTX750 1024Mb OC (GTX750-PHOC-1GD5)

Відеокарта має 1 ГБ відеопам'яті GDDR5 з 128-бітним інтерфейсом, що працює на частоті 5010 МГц. Це необхідний мінімум для сучасної графіки, яка може використовуватися і в іграх, нехай навіть і на знижених налаштуваннях.

На інтерфейсній панелі ви знайдете типовий «джентльменський набір», що включає в себе роз'єми DVI-D, повнорозмірний HDMI і VGA (D-Sub). Цього достатньо для підключення практично будь-якого сучасного монітора. При цьому максимальний дозвіл в разі підключення через DVI і HDMI може досягати 2560x1600 пікселів, а через VGA - 2048x1536 пікселів.

У комплекті з GTX750-PHOC-1GD5 нічого не йде, крім диска з драйверами і фірмової утиліти GPU Tweak, для тонкої настройки графічного адаптера і стеження за його роботою.

Відеокарта має дуже компактні розміри і легко поміститься в практично будь корпус. Максимальна споживана нею потужність складає 75 Вт (підключення додаткового живлення не потрібно), вистачить і блоку живлення на 400 Вт.

Висновок

Оскільки ASUS GeForce GTX750 1024Mb OC (GTX750-PHOC-1GD5) відрізняється, перш за все, доступною вартістю, вона обов'язково приверне увагу всіх бажаючих зібрати недорогий, але при цьому досить продуктивний комп'ютер.

 

В цілому це дуже привабливе рішення для невимогливих користувачів, які бажають отримати хай не саму продуктивну, але зате якісну відеокарт на новітній архітектурі Maxwell.

26.02.2014 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!