За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Навушники ACME HE-15: Максимальний мінімалізм

img

Як то кажуть «малий, та молодецький». Схоже що саме цей постулат узяли на озброєння розробники компанії ACME при створенні міні-«вушок» НЕ-15В.

 

Ці внутрішньоканальні «крапельки» сумісні з будь-яким електронним девайсом, на озброєнні якого є 3,5 мм аудіороз'єм. Прості і невигадливі, вони настільки компактні, що зовсім непомітні у вухах. А завдяки вбудованому мікрофону аксесуар може приймати вхідні виклики, ставши найменшим інструментом прослуховування музики і спілкування по по мобільному.

 ACME HE-15B

Міні-вуха обладнані м'якими силіконовими насадками, що надійно фіксують динамік всередині. Їх особлива конструкція дозволяє майже повністю ізолювати користувача від сторонніх шумів, залишаючи лише чисте звучання в діапазоні 20-20000 Гц. Потенціал навушників невеликий - 3 мВт, але цього вистачить для гарного звукового супроводу з опором 16 Ом. Довжина кабелю досягає 130 см, так що навушники до своєї мети дотягнуться навіть із задньої кишені.

 

Висновок

Беріть музику в дорогу, залишаючи руки вільними з навушниками НЕ-15В від ACME.

 

У компактному корпусі прихований серйозний потенціал для якісного стереозвуку, з системою шумоізоляції і широким діапазоном частот.

 

22.07.2014 47
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!