За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Монітор ACER V196HQLab (UM.XV6EE.A04)

img

Монітор ACER V196HQLab (UM.XV6EE.A04)

Класика на столі

Монітор V196HQLab від ACER - це поєднання класики, якісних матеріалів і прекрасною збірки. Він буде доречний і на домашньому столі, і на робочому місці офісного співробітника.

2 види установки

Стійка підставка надійно утримує V196HQLab на горизонтальних площинах, припускаючи невеликий нахил вперед/назад. Повісити модель вертикально допоможе VESA-кріплення (100х100 мм) спеціального типу FDMI для кріплення плоских моніторів.

Монітор ACER V196HQLab (UM.XV6EE.A04)

Висока деталізація

Чудова «картинка» з роздільною здатністю 1366х768 пікселів. На 18,5'' просторі - це реальність. Виробникові вдалося досягти високого рівня деталізації і при швидкій зміні кадрів, і на темних ділянках. Поліпшити рівень передачі кольору, яскравість і якість зображення допомагає LED -підсвічування.

Для ігор і мультимедіа

Працюйте з V196HQLab тривалий час, дивіться відео, грайте в сучасні іграшки - матриця TN+film з матовим покриттям забезпечує чіткість у будь-яких сценах. Час відгуку панелі - 5 мс, контрастність - 100 млн: 1. Єдине, кути огляду не високі - 90°/65°, але і в цьому можна знайти плюс. Мало хто зможе підглянути збоку, чим ви там зайняті.

Монітор ACER V196HQLab (UM.XV6EE.A04)

6 режимів

«Картинка» на V196HQLab змінюється в залежності від ваших уподобань. Отримати більш глибокий колір або навпаки приглушити в ретро-фільмі, підібрати комфортну яскравість, більш низький контраст допоможе інтуїтивно-зрозуміле управління і кнопки швидкого доступу до меню.

З турботою про планету

Пристрої ACER завжди підпорядковувалися «зеленим» законам, і дана модель не виняток. Спроектований без «важких» металів, ртуті та свинцю, монітор ще й економічний у споживанні енергії: витрата складає 26 Вт

31.12.2014 118
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!