За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Медіаплеєр D-Link Boxee Box DSM-380

img

Медіаплеєр D-Link Boxee Box DSM-380

Медіа-куб

Відмінною рисою DSM-380 від D-Link стала незвичайна зовнішність: медіаплеєр представлений у вигляді куба з обрізаними кутами, що поєднує матовою і глянсовий пластик, зі світло-салатовой вставкою на днище. Комплект поставки включає адаптер харчування, HDMI- кабель і пульт ДУ.

Високоякісний контент

Можливості Boxee Box не обмежені переглядом ТБ-шоу і екшнів, даний пристрій надає доступ до мережевих сервісів, світовим науковим конференціям, круглим столам, YouTube, Shoutcast, Flickr, Picasa та ін.

Медіаплеєр D-Link Boxee Box DSM-380

Клієнти соцмереж

Розробник інтегрував в Boxee Box популярні соц. мережі Facebook і Twitter, де ви зможете знаходити друзів за інтересами, дивитися відео, обмінюватися фото. Додатки APP Boxee Box відкривають безмежні можливості для медіа-контенту.

Потужний процесор

Процесор Intel Atom CE4110 (1,2 ГГц) справляється з декодуванням практично будь-якого видеокодека, навіть з роздільною здатністю Full HD. Єдине, що не по зубах Boxee Box - це MVX (S3D Blu-ray). Обсяг ОЗУ, як і флеш-пам'яті - 1 ГБ.

Медіаплеєр D-Link Boxee Box DSM-380

Автоматичне сортування

З DSM-380 вам не потрібно витрачати час на сортування контенту в медіатеці - плеєр автоматично сортує файли по даті, обкладинках та ін. Характеристикам, супроводжуючи їх коротким оглядом. Погодьтеся, зручно!

Легка настройка

Підтримка Wi-Fi і поширених комунікаційних роз'ємів (HDMI, картрідер, 2хUSB 2.0, оптичний і аналоговий аудіовиходи, мережевий коннектор) зроблять управління плеєром легким і доступним.

Медіаплеєр D-Link Boxee Box DSM-380

Радіо-пульт

Унікальний пульт Boxee Box продовжує лінію оригінальності: з одного боку, він оснащений повноцінною клавіатурою для швидкого введення текстів, з іншого - декількома кнопками для мультимедіа та доступу до Netflix - популярного онлайн-сервісу. Крім того, пульт працює по радіо-протоколу, а значить його не потрібно чітко направляти на пристрій.

15.12.2014 108
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!