За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Logitech Extreme 3D Pro: вищий пілотаж для 3D баталій

img

Вже тільки при самому вигляді джойстика Extreme 3D Pro від Logitech, душа відразу ж починає рватися вгору, винищувати противника на землі і в повітрі, демонструвати фігури вищого пілотажу, які й не снилися досвідченим асам.

Головна рукоятка джойстика вельми зручна, з нижньої підтримкою кисті, яка непогано знімає напругу з руки, тим самим продовжуючи комфортне користування пристроєм. «Важіль» можна рухати в 8 різноманітних напрямках. Самі руху легкі й точні.

Logitech Extreme 3D Pro

Зверху є 8-позиційний міні-джойстик і чотири функціональні клавіші. Все це налаштувати під індивідуальний геймплей.

Природно, одним з головних елементів управління є курок. Швидкий і ефективний, він дасть вам величезну перевагу над ворогами. Відразу ж під великим пальцем розташована програмована кнопка для зміни зброї або виду камери.

А якщо ви хочете повністю відмовитися від клавіатури, то на основному корпусі також є кілька функціональних клавіш. Кожну з них запрограмувати під окремий випадок. Всього їх шість, плюс невеликий тумблерок. Натискаються вони просто і інтуїтивно.

Logitech Extreme 3D Pro

Підключення гаджета до комп'ютера відбувається за допомогою стандартного інтерфейсу USB. Так що ви зможете кинутися в бій вже після підключення девайса. Також, в комплекті йде диск з фірмовим ПО для більш просунутою настройки джойстика.

Висновок:

Logitech Extreme 3D Pro - відмінний девайс для геймера будь-якого рівня.

З цим простим і зручним джойстиком ви по-новому відчуєте всю принадність сучасного ігрового процесу без клавіатури.

09.04.2014 49
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!