За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

KOSS Sporta Pro: вибираємо складні навушники для ранкових пробіжок

img

Лінійка навушників Porta Pro від такого іменитого виробника як KOSS представлення не потребує, а от її лайт-версія під назвою Sporta Pro, з'явилася на ринку порівняно недавно, але вже здобула популярність серед користувачів у всьому світі.

В основу її назви покладено якийсь каламбур слів «Porta» і «Sport». Це відразу ж дає зрозуміти, що навушники KOSS Sporta Pro створювалися для людей, які не бажають розлучатися з музикою навіть під час занять спортом. Так що результат дійсно вражає.

Sporta Pro забезпечують м'яке звучання, з глибокими басами і чистими верхами. Діапазон частот у цих навушників становить 15 - 25000 Гц, а чутливість - 103 дБ.

Характерною особливістю цих «вух» є їх конструкція. «Повітряний» дизайн жодним чином не позначається на надійності аксесуара, незважаючи на те, що вони ще й складні. У складеному вигляді Sporta Pro легко поміститься практично в будь-яку кишеню.

 Наушники KOSS Sporta Pro

Носити ці навушники можна в двох положеннях: металева дужка спирається на верхівку або шию. Зауважимо, що обидва положення однаково комфортні завдяки м'яким накладкам на дужках і не викликають втоми при тривалому прослуховуванні музики.

Оскільки основним джерелом звуку буде портативний пристрій, KOSS Sporta Pro оснащений проводом довжиною 1,2 метра. Однак цього цілком вистачає, адже дотягнутися потрібно всього лише до кишені, в той час як зайвий провід скручувався і заважав би, чіпляючись за все що можна.

Висновок

Навушники KOSS Sporta Pro найбільше підійдуть користувачам ведуть активний спосіб життя, початківців свій день з ранкової пробіжки або занять у спортклубі.

 

Вони забезпечують достатню гарна якість звуку, а завдяки складаний конструкції зручні при перенесенні, до того ж досить легкі і стильно виглядають.

19.02.2014 70
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!