За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Комп'ютер ZOTAC PC KIT ZBOX-ID18

img

Комп'ютер ZOTAC PC KIT ZBOX-ID18

Компактна універсальність

Розробникам з ZOTAC вдалося поєднати в PC KIT ZBOX-ID18 два найголовніших параметра, до яких прагнуть всі сучасні виробники індустрії - це висока потужність і невеликі габарити. Неттоп є одним з найменших у своєму класі і орієнтований на корпоративного користувача.

Сучасне залізо

Головною перевагою неттопа ZBOX-ID18 є інноваційна архітектура Ivy Bridge, яка дозволяє виводити продуктивність неттопа на найвищий рівень - Celeron1007U, Intel® NM70 (2x1,5 ГГц). Що в поєднанні з двоядерним процесором Celeron допоможе ПК справлятися навіть з самими серйозними завданнями.

Комп'ютер ZOTAC PC KIT ZBOX-ID18

Робота на двох моніторах

Величезним плюсом буде наявність картрідера, 4xUSB 2.0 + 2xUSB 3.0 і портів HDMI і DVI, для підключення двох моніторів, на кожному з яких можна виконувати окремі процеси. Така можливість буде вкрай корисною для обробки зображення і програмування. ОС на борту немає.

Комп'ютер ZOTAC PC KIT ZBOX-ID18

Необмежені гігабайти

Основний жорсткий диск в комплекті поставки ZBOX-ID18 відсутня. Однак, це дає можливість вам підключити вінчестер, з об'ємом фізичної пам'яті, згідно вашим потребам.

Комп'ютер ZOTAC PC KIT ZBOX-ID18

Ідеальна картинка

У зручну і практичну «коробочку» розробником вдалося інтегрувати відеочіп Intel HD Graphics. Тепер навіть самого маленького неттопа ZOTAC буде достатньо для роботи з графікою і зображенням. Підключивши дисплей з великою роздільною здатністю, ви зможете сміливо реалізувати всі задумані ідеї. А на дозвіллі ви зможете дивитися останні кіноновинки у форматі Full HD.

25.11.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!