За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius SP-S110U: У боротьбі за звук

img

   Думка про те, що все, що доступно неякісно і посередньо, сьогодні вже не спрацьовує. Це в черговий раз доводить портативна акустика SP-S110U від Genius, яка забезпечує хороше звучання за прийнятну вартість.

   Глянець присутній тут лише в окантовці динаміків сателітів чорного кольору. В іншому ж перед нами практичний матовий пластик. Завдяки компактним розмірам і універсальному оформленню, колонки добре виглядають в парі з будь-яким гаджетом. До того ж акустика дуже легка, що має на увазі мобільність і необмежену свободу дій.

   Потужність сателітів всього 1 Вт, однак, широкий частотний діапазон 180-20000 Гц забезпечує в підсумку вельми непогане звучання. Завдяки аудіороз'єм 3,5 мм систему можна використовувати з планшетом, смартфоном, МР3-плеєром.

Genius SP-S110U 

  Зручно, що елементи управління тут розміщені спереду, а на корпусі передбачений роз'єм для швидкого підключення навушників. Так що дана система знайде своє застосування і вдома, і в дорозі.

  Приємною несподіванкою в боротьбі за звук став окремий вихід для навушників, який рідко зустрічається в подібних моделях.

  Живлення здійснюється через USB-роз'єм, а тому колонки не вимогливі у виборі місця «проживання».

   Висновок

  В цілому, це досить непогані зовнішні «колоночки» для ноутбука або ПК, до того ж за цілком прийнятну ціну.

  Ви можете підключити їх до будь-якого джерела звуку завдяки USB-роз'єму, а щоб не заважати оточуючим, просто одягніть навушники.

30.09.2014 59
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!