За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius Ring Pointer WL: «трюки» без проводів

img

З тих пір, як інтеграли і графіки на дошці замінили барвисті комп'ютерні презентації, до переліку необхідного обладнання кожної поважаючої себе компанії додалася ще один гаджет - безпровідний презентер, як у випадку з моделлю Ring Pointer WL від Genius.

 

Genius Ring Pointer - це сучасний гібрид лазерної указки і бездротової мишки, який дозволяє доповідачу відзначати на презентаційному екрані важливі моменти і управляти показом слайдів. Завдяки ергономічній конструкції і формі «кільця» презентер впевнено сидить на пальці і не відтягує на себе увагу глядача. Лицьова частина аксесуара виконана з металу, інша частина - з натуральної гуми, адже так набагато практичніше. Габарити моделі складають 31x33x37 мм, а вага - 11 г, разом з приемопередатчиком Bluetooth. Потужності його досить на видалення презентера до 10 м від ПК.

 Genius Ring Pointer WL

Ring Pointer можна використовувати як бездротової мишки, що виконує основні дії (скролінг, пересування курсора, перетягування і пр.) з чутливістю 250-1250 dpi. Проте зважаючи не ідеальною точності аксесуара, найкраще його застосовувати для вибору і запуску необхідного файлу.

 

Харчування «кільця» здійснюється від літій-іонного акумулятора, здатного протриматися в активному режимі 2-3 години, якраз на одну повноцінну лекцію. У комплекті з Ring Pointer власник отримає microUSB-кабель, ресивер і чохол для транспортування.

 Genius Ring Pointer WL

Висновок

Як і годиться серйозному бізнес-пристрою, Ring Pointe r від Genius презентабельно виглядає, впевнено себе почуває на презентаціях, автономний, і доступний.

 

Даний аксесуар можна рекомендувати як електронну «указку» на лекціях, так і в якості маніпулятора для роботи з файлами.

25.07.2014 57
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!