За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Genius MaxFire Grandias 12V: вибери зброю для перемоги

img

Ігрові геймпади мало чим відрізняються один від одного: стандартний набір кнопок, міні-джойстики, курки, вібрація - от і всі характеристики. Однак у моделі MaxFire Grandias 12V від Genius є одна родзинка, про яку замовчує її зовнішній вигляд.

 

Одним з явних переваг MaxFire Grandias є його дизайн. Поєднання чорного, синього і сірого кольорів надають геймпад вид серйозного пристрої, а якісний пластик вселяє довіру. Міцність джойстика не викликає сумнівів - він не скрипить при сильних натисненнях, не гнеться і витримає не одну безсонну ніч з Counter-Strike.

 

Габарити моделі здаються великими і об'ємними, проте тримати її дуже зручно завдяки рельєфній нижньої поверхні. Це якраз той варіант, коли ергономіка вийшла шикарною.

 Genius MaxFire Grandias 12V

В оснащенні MaxFire Grandias задіяні 10 програмованих кнопок, два міні-джойстика, восьмипозиційний хрестовина, кнопки «Турбо» і «Макро». На останній зупинимося окремо: за допомогою «Макро» геймер зможе запрограмувати курки на будь-які комбінації і виробляти віражі в будь-яких іграх, обмежуючись лише довжиною кабелю 1,5 м.

 

У комплекті з геймпадом Genius поставляється диск з драйверами, що містять звичний набір функцій. Вищеописане програмування кнопки «Макро» не вимагає драйверів, так як працює на апаратному рівні.

 

Геймпад може використовуватися в цифровому та аналоговому режимі, підходить для гри разом з ПК Pentium 233 МГц і вище. Сумісний з усіма операційними системами не нижче Windows 98 SE.

 

Висновок

Шикарна зовнішність MaxFire Grandias 12V від Genius мало кого залишить байдужим, а відмінна ергономіка, вдале розташування клавіш і програмована кнопка «Макро» вдало доповнять навіть самий просунутий геймерський ПК.

19.06.2014 38
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!