За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

GEMBIRD 500W (CCC-PSU6X): реальна «електростанція» для ігрового комп'ютера

img

Продуктивність комп'ютера - це, безсумнівно, важливий аспект при його покупці, але, заявлена ​​потужність повинна мати ще й міцне «підстава», підтримку в стабільності роботи та енергетичному забезпеченні всієї системи. Тому правильно вибраний блок живлення для настільного комп'ютера - це гарантія його високої надійності, довговічності і економічності, особливо якщо мова йде про GEMBIRD 500W (CCC-PSU6X).

 

Розміри блоку живлення GEMBIRD 500W складають 150х86х170 мм, що має на увазі його орієнтацію на використання в комп'ютерних корпусах форм-фактора MiddleTower з материнськими платами стандарту ATX 12 В. Вхідний напруга блоку живлення досягає 230 В, максимальна потужність - 500 Вт, а частота - 50 Гц. При цьому максимальне навантаження на блок живлення становить +3.3 VDC - 30A, +5 VDC - 32A,-5VDC - 0.5А, +12 V1 - 18A, +12 V2 - 18A, +5 VSB - 2.5A, і-12V - 0.5A, а комбінована навантаження - +3.3 VDC & +5 VDC - 185 Вт

 блок питания

Інтерфейс підключень GEMBIRD 500W представлений 24 +4 pin і 20 +4 +4 pin коннекторами живлення материнської плати, 6 pin коннектором для дискретної відеокарти, 4-ма роз'ємами для підключення HDD, 2-ма роз'ємами для підключення FDD і 4-мя роз'ємами для підключення SATA. Особливу увагу в конструкції блоку живлення приділено його охолодженню - два вентилятори розміром 80х80 мм забезпечують безперервний повітряний потік в проміжку простору між передньою і задньою стінкою. Крім того, в якому варіанті використання надається ще і можливість підключати до блоку живлення до восьми енергонезалежних пристроїв зберігання даних (HDD, SATA) або оптичних приводів, до двох флоппі-дисководів і одну відеокарту з 6-контактним роз'ємом додаткового живлення.

 

В цілому, вказаний набір характеристик дозволяє ефективно використовувати блок живлення GEMBIRD 500W в будь-яких як офісних, домашніх мультимедійних, так і ігрових комп'ютерах початкового і середнього рівня. Що в поєднанні з привабливою ціною і ефективною системою охолодження робить цей невід'ємний елемент будь-якого настільного ПК виправданим придбанням для широкого кола користувачів.     

26.03.2013 234
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!