За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Гарнітура Plantronics M175: Подвійний «агент»

img

Провідна гарнітура Plantronics M175 поєднує в собі відразу дві компактні моделі і забезпечує максимальний комфорт за рахунок декількох варіантів кріплення.

 

Традиційний дизайн Plantronics, як завжди підкорює з першого погляду. Гарнітура M175 дуже приємно на дотик, що гарантує позитивні емоції при користуванні .. У неї тільки один варіант забарвлення, але найбільш ходовий, чорний з софт-тач напиленням. Залежно від ситуації ви зможете прикріпити гарнітуру як класичне наголов'я, або у вушній раковині. Але навіть якщо носити M175 вам доведеться довго, можете бути впевненим що ніякого дискомфорту ви не відчуєте. І ризикуєте просто забути про гарнітурі до моменту вхідного дзвінка завдяки оптимальним масогабаритні характеристики.

 Plantronics M175

Вбудований мікрофон шумозаглушення має дуже високу чутливість, щоб співрозмовник на іншому кінці дроту зміг почути кожне ваше слово. Достатньо для задушевних бесід і гучності динаміка з контролем звуку, перепитувати по кілька разів точно не доведеться.

 

З елементів управління на гарнітурі передбачено всього лише регулятор гучності і кнопка відключення звуку. Нею ж за традицією можна завершити дзвінок або відповісти на вхідний дзвінок. Додатковим бонусом гарнітури виступає можливість кріплення мікрофона на будь-якій стороні: зліва чи справа.

 Plantronics M175

Висновок

Plantronics M175 - це перевірений часом рішення з гніздом 2,5 мм, яке дозволяє вибрати вам варіант кріплення.

 

Модель відрізняється максимальним комфортом користування і оптимальним вагою, що дозволить носити її протягом усього робочого дня.

23.05.2014 77
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!