За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Гарнітура Defender Unit HN-561: доступна мобільність на кожен день

img

   Ритм сучасного життя диктує нові правила, при яких можливостей одного телефону для зв'язку вже не достатньо. Однак нове провідне «вухо» Unit HN-561 від Defender вирішить проблему мобільності та комунікації, забезпечивши годинник розмов без шуму і перешкод.


   Основна перевага Unit HN-561, це ну просто «смішна» ціна, за яку користувач отримує непогану дротову гарнітуру зі стандартним 3,5 мм роз'ємом. Навушник у моделі один - 10 мм динамік з чутливістю 80 дБ і широким діапазоном частот 18-20 000 Гц. Завдяки чутливому мікрофону 54 дБ співрозмовник виразно чує вашу мову, а власник гарнітури не втрачає нитку розмови.

 Defender Unit HN-561

   Ще один плюс гарнітури, її компактні розміри і малу вагу 27 г. Досить довгий кабель 1,8 м не обмежує вашу рухливість на робочому місці. Варто відзначити і привабливу зовнішність девайса, в дусі ділового мінімалізму, в металіку і сріблясто-чорному.


   Висновок

   Компактна гарнітура Unit HN-561 від відомого виробника компанії Defender, підійде для вояжів з ноутбуком і комфортної роботи поза приміщенням.


   Незважаючи на доступність, модель володіє необхідним функціоналом для приємних бесід без шумів і перешкод.

18.07.2014 30
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!