За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Fujifilm XC-50-230mm F4.5-6.7: телеоб'єктив початкового рівня

img

Якщо ви знімаєте в жанрах «стріт», «спорт» або «репортаж», то вам не обійтися без телеоб'єктива. Завдяки зуму фотограф може знімати на значній відстані від об'єкта, як у випадку з XC-50-230 мм від Fujifilm.

Індекс XC тут свідчить про аматорському сегменті, що підтверджує і цінник. Відрізняє «оптику» від топового рівня, звичайно ж, корпус, який зібраний з полікарбонату, пластикове кільце фокусування і гумове кільце зуму. Байонет теж пластиковий, до тому вже тут відсутня кільце діафрагми і можливість відключення «стаб». 

Такі хитрощі сприятливо відбилися на вазі конструкції (374 г). Хоча у вашому розпорядженні всі ті ж стабілізатор, мотор АФ і скляні лінзи. У дану оптичну систему входить один не розсіюється елемент і асферичне скло, а покриття, що просвітлює зменшує хроматичні аберації. Так що якщо вам «пощастити» знімати з підсвічуванням з цим об'єктивом, то результат вас не розчарує.

Fujifilm XC-50-230mm F4.5-6.7

Зйомка на «телевик» дає малу глибину різкості: боке просто радує око.

А ось по частині різкості «лінза» відчуває деякі труднощі. Наприклад, відкрита апертура (f / 4,5) не забезпечує належної різкості по всьому кадру. Але при зменшенні отвори (f / 8) ситуація змінюється в кращий бік, і аж до закриття діафрагми (f / 22) картинка набуває відмінну деталізацію. Звичайно, застосувати на практиці такі значення досить складно, але такий результат навряд чи під силу аналогам конкурентів.

Висновок

«Оптика» XC-50-230 мм, це відмінний вибір телеоб'єктива для новачка.

Укупі з «кропнутих» матрицями він дозволить вам знімати з віддалених відстаней дику природу, спортивні події, або просто міські замальовки. Не кажучи вже про спрощення кадрування кадру. 

19.09.2014 54
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!