За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Дивіться будь-яке відео в YouTube в режимі віртуальної реальності

img

VR-шоломи цілеспрямовано завойовують свою аудиторію по всьому світу. Однак такі суттєві недоліки, як висока ціна на ці гаджети і відсутність необхідного контенту для перегляду, все ж стримують більшість користувачів від покупки цих аксесуарів. Але тепер з цим покінчено. Детальніше читайте в BRAIN-Гіді.

VR-шоломи цілеспрямовано завойовують свою аудиторію по всьому світу. Однак такі суттєві недоліки, як висока ціна на ці гаджети і відсутність необхідного контенту для перегляду, все ж стримують більшість користувачів від покупки цих аксесуарів. Цю ситуацію вирішила в корені змінити компанія Google, випустивши спочатку доступний картонний VR-шолом, а потім адаптувала мобільний додаток YouTube для перегляду в режимі віртуальної реальності будь-якого відео.

Поки що пощастило лише власникам пристроїв під управлінням iOS. Вони зможуть споглядати будь-який ролик в YouTube в режимі VR. Однак для цього потрібно завантажити оновлений клієнт YouTube версії 11.18. Нагадаємо, що спочатку Google створила в YouTube спеціальну сторінку з об'ємним відео, яке в основному складалося з панорам.

Працює ця функція наступним чином: при перегляді ролика в додатку YouTube для iOS, виберіть в налаштуваннях відео іконку з маскою Cardboard. Доторкнувшись до неї, Ви активуєте VR-режим відео.

Звичайно ж, чудес без технологій не буває, і звичайний ролик все ж не дозволить Вам відчути ефект присутності, як в спеціалізованому відео. Але, тим не менш, це ще раз доводить, що майбутнє, яке ми бачили в фантастичних блокбастерах, вже близько.

26.05.2016 57
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!