За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Cinema 3D: дивимося 3D-відео на великих екранах без окулярів

img

На сьогоднішній день існує чимало 3D-дисплеїв, для перегляду яких не потрібні спеціальні окуляри. Зокрема вони вже застосовувалися в ряді мобільних телефонів, телевізорах і ігрової консолі Nintendo 3DS. Однак ці пристрої не мали великого успіху, тому що реалізація тривимірного зображення була на низькому рівні.

На сьогоднішній день існує чимало 3D-дисплеїв, для перегляду яких не потрібні спеціальні окуляри. Зокрема вони вже застосовувалися в ряді мобільних телефонів, телевізорах і ігрової консолі Nintendo 3DS. Однак ці пристрої не мали великого успіху, тому що реалізація тривимірного зображення була на низькому рівні..

Але, схоже, рішення, нарешті знайдено. Представляємо до Вашої уваги революційну технологію Cinema 3D. Це спільна розробка вчених з лабораторії інформатики та штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту (США) та Інституту Вейцмана (Ізраїль).

В основі принципу дії технології Cinema 3D лежить використання декількох параллакс бар'єрів в одному дисплеї. Таким чином, кожен користувач може бачити параллакс бар'єр незалежно від його положення щодо екрану. Такий ефект можна реалізувати багато разів, в залежності від кількості глядачів і їх розташування за допомогою дзеркал і лінз, які використовуються в спеціальній оптичній системі Cinema 3D.

Відмінність технології Cinema 3D від існуючих в тому, що глядачеві не потрібно дивитися на екран під строго зазначеним кутом, щоб побачити стереоскопічний ефект.

Поки що ця технологія може використовуватися лише індивідуально (лише на невеличких екранах), але дослідники вже працюють над її удосконаленням для широкого комерційного використання.

29.07.2016 53
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!