За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Canon CanoScan LiDE 210: Кращий планшетний сканер для дому

img

Компанія Canon представила новий універсальний сканер для домашнього використання CanoScan LiDE 210, який підтримує мультизадачність і відрізняється відсутністю шуму при роботі.

 

Дана планшетних моделей здатна сканувати як документи, так і фотографії. Сам пристрій виглядає досить компактно (250х369х39 мм, вага 1,6 кг), а завдяки своїй економічності, ви зможете забути про додаткові джерела харчування (підключення по USB-порту). Додаткові зручності при транспортуванні сприяє і спеціальна підставка для вертикального сканування, завдяки якій можна істотно заощадити місце на робочому столі.

 CanoScan LiDE 210

Модель CanoScan LiDE 210 також відрізняється швидкістю в роботі - зі скануванням документа формату А4 вона справляється за 10 секунд. Управління сканером настільки просто, що з ним впорається навіть дитина. Для копіювання і автоматичного виведення на принтер документів достатньо натиснути всього лише одну кнопку. Одним дотиком виконуються і інші стандартні для подібних пристроїв завдання: створення файлів в PDF-форматі і відправка матеріалів електронною поштою. Варто відзначити, що швидкість сканування складає: документ в кольорі - від 2,2 до 33,2 мс на лінію, відтінків в кольорі - від 2,2 до 11, 1 мс, чорно-біла сторінка - від 2,2 до 11, 2 мс.

 

CanoScan LiDE 210 з легкістю відсканує навіть старі пожовклі фотографії з сімейного архіву і документи, не дивлячись на їх якість. Сканер розпізнає документи і знімки з роздільною здатністю 4800х4800 dpi при 48-розрядної глибиною кольору. Для сканування старих фото виробник передбачив додаткову опцію усунення пилу та подряпин, яка не тільки вдихне життя в вицвілі відбитки, але й допоможе відкоригувати зображення. А обробити текст і графіку стане ще простіше з функцією автоматичного виправлення документів Auto Document. Цікавим є й те, що сканер не вимагає попереднього розігріву, так що до роботи можна буде приступати відразу ж після включення пристрою.

 

В цілому, модель Canon CanoScan LiDE 210 стане відмінним вибором для тих, хто цінує компактність, ергономічність і безшумність. Продумана конструкція і функціонал планшетного сканера дозволить відсканувати будь-які документи, і навіть книги, що також стане в нагоді студентам ВНЗ.

04.04.2013 108
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!