За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Belkin Laptop Cooling Hub: нічого крім комфорту

img

Ноутбук давно і успішно замінив стаціонарні ПК, залишивши останнім лише невеликий корпоративний сегмент. Однак, як і будь-який електронний гаджет лептоп вимагає дбайливого ставлення: у транспорті - спеціальної сумки-переноски, вдома - охолоджуючої підставки, наприклад, такий як Laptop Cooling Hub від Belkin.

 

Ця невеличка штучка зручна для роботи, як на колінах, так і на робочому столі. Вона займає всього 30х30 см робочої поверхні і здатна вмістити девайс з екраном аж до 17 дюймів. Підставка доступна в білому і чорному виконанні.

 Belkin Laptop Cooling Hub

Laptop Cooling Hub оснащена невеликим вентилятором, який забезпечує лептопу активне охолодження. Заморозити він, звичайно ж, не зможе, але знизити температуру кулера на 5-10 градусів їй під силу, що може стати істотною допомогою пристрою в літні спекотні дні.

 

Харчування Laptop Cooling здійснюється від блоку живлення або від USB-роз'єму ноутбука. Крім того, корпус моделі обладнаний USB-концентратором, що включає чотири порти для підключення, наприклад, жорсткого диска, мишки і пр.

 

Висновок

Компактна підставка Laptop Cooling Hub від Belkin, легко влізе в ноутбучний рюкзак, а також стане корисним пристосуванням для роботи з лептопом на колінах.

 

Так що ви завжди зможете працювати і відпочивати з комфортом.

10.06.2014 40
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!