За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP (HD7970-DC2T-3GD5): графіка для найвимогливіших іграшок

img

Сьогодні відеокарта може бути одним з найдорожчих компонентів у комп'ютері. Особливо якщо мова йде не про просту системою, а про сьогодення обчислювальному монстрі, здатний без особливих зусиль запускати самі сучасні ігри, та ще й на максимальних налаштуваннях, як у випадку з моделлю ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP (HD7970-DC2T-3GD5).

В її основу покладено процесор AMD Radeon HD 7970, побудований на основі революційної обчислювальної архітектури Graphics Core Next і став першим у світі 28-нм GPU. Важливим його гідністю є також і наявність підтримки різноманітних фірмових технологій компанії AMD. Потрібно відзначити, що ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP поставляється з заводським розгоном - частота GPU збільшена зі штатних 925 МГц до 1000 МГц. При цьому у вас ще залишається солідний розгінний потенціал, так що дана карта напевно сподобається ентузіастам, які без особливих зусиль і проблем зможуть збільшити частоти на 20%.

Як відомо, багато пам'яті ніколи не буває, неважливо, чи йде мова про зберігання або обробці даних. У випадку з ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP виробник, як видно з назви, вирішив не економити і встановив відразу 3 ГБ GDDR5 5600 Мгц, розрядність шини - 384 біт. Завдяки цьому не тільки істотно підвищилася продуктивність, а й розширилися можливості графіки. Так, відеокарта здатна без проблем «витягнути» відразу 6 моніторів, за роботу з якими відповідає фірмова технологія AMD Eyefinity 6.

видеокарта ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP

Особливою гордістю ASUS є система охолодження DirectCU II, яка на 14 дБ тихіше і на 20% ефективніше референсного рішення. Вона дуже масивна, займає 2,5 слоти і набрана з алюмінієвих пластин, посаджених на шість мідних теплових трубок, які прилягають безпосередньо до GPU. Два низькообертовим вентилятора забезпечують хороший приплив повітря, але при цьому не виробляють багато шуму. Вся ця конструкція укладена під значний металевий кожух, який повністю охоплює відеокарту, закриваючи її з усіх сторін, в тому числі і знизу, втім це стосується пам'яті і системі живлення (12-фазна DIGI +, два 8-пінових роз'єму). Все це надає відеокарті достатньо солідний зовнішній вигляд, пристрій приємно взяти в руки. Дизайн відеокарти впізнаваний, що в черговий раз нагадує про те, що ви маєте справу з рішеннями високого класу.

Про ефективність системи охолодження говорить той факт, що при виконанні простих завдань температура GPU рідко піднімається вище 36 градусів Цельсія. При запуску ж більш ресурсоємних ігор вона рідко перевищує 80 градусів.

Набір роз'ємів підключення складається з 1х DVI-D, 1х DVI-I і аж 4х DisplayPort. HDMI відсутня, але це легко виправляється за допомогою найпростішого перехідника, що йде в комплекті.

видеокарта ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP

Однак пам'ятайте, що таке рішення вимагає наявність відповідного комп'ютера, інакше покупка стає просто безглуздою. Для того щоб розкрити всі можливості ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP, вам необхідна система, зібрана на основі 6-ядерного процесора і оснащена 8 ГБ ОЗУ. Також обов'язково наявність PCE-E 3.0. Мінімальна потужність PSU повинна становити не менше 550 Вт Що ж стосується ОС, то виробник настійно рекомендує використовувати 64-розрядну версію. Ну і, звичайно ж, слід пам'ятати про розміри відеокарти (280х130х53 мм), особливо якщо ви плануєте встановити відразу дві, тому як вмістити таке можливо далеко не в кожен корпус.

Відеокарта поставляється в простій картонній коробці. Комплектація її стандартна - міст CrossFire, кабель живлення, перехідник DVI-HDMI, диск з драйверами і ПО, а також різна супровідна документація. Фірмові утиліти VGA Hotwire і GPU Tweak призначені для простоти моніторингу та розгону.

видеокарта ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP

Висновок

ASUS Radeon HD 7970 3072Mb DCII TOP хоч і не є самою новітньою моделлю цього виробника, але тим Проте, володіє відмінними характеристиками, які забезпечують графіку хороший «запас міцності».

 

Пам'ятайте, що дане рішення не для всіх, але воно безумовно сподобається тим користувачам, які бажають не просто грати в ігри, але робити це на максимумі Важливою відмінністю від інших відеокарт з HD 7970 є наявність фірмової системи охолодження ASUS, тихою і ефективною, що укупі з рядом фірмових утиліт, роблять цю модель справжньою знахідкою для любителів оверклокінгу (розгону).

 

14.08.2013 8
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!