За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

АНОНС: MediaTek Helio X20 vs. Qualcomm Snapdragon 810: Хто холодніше?

img

Процесор MediaTek Helio X20 став першим десятиядерником у світі, до того ж побудованим на трикластерній архітектурі. У цього чіпа є всі шанси конкурувати з топовим SoC Qualcomm Snapdragon 810, який останнім часом турбує користувачів своїм серйозним перегрівом під час роботи.

Днями в мережу виклали внутрішні документи компанії MediaTek з описом процесу тестування двох референтних девайсів на базі процесорів Helio X20 і Snapdragon 810 для порівняння ступеня нагріву цих процесорів при однакових навантаженнях.

Тест включав в себе ряд звичних операцій зі смартфоном: 10 хвилин веб-серфінгу по Wi-Fi, 10 хвилин гонок Asphalt 8 на високих налаштуваннях + 10 хвилин стрілялок Modern Combat 5.

Фахівці порівняли температури MediaTek Helio X20 і Qualcomm Snapdragon 810

Цікаво, що як тільки Snapdragon 810 перейшов у в високопродуктивний режим через 15 хвилин зі старту його температура злетіла до 45° С. Правда, після закінчення «рубилова» Modern Combat 5 температура знову знизилася.

А от у випадку з процесором MediaTek Helio X20, температура потому перших хвилин досягла 34 ° С, і далі утримувалася на досить стабільному рівні.

Тест ніби і наочний, але от бентежить одне, що його проводив конкурент, а значить об'єктивність даних під питанням. Тому потребує підтвердження незалежного джерела.

Нагадаємо, що тестові первістки на основі Mediatek Helio X20 з'являться лише в III кварталі 2015 року, а повноцінних смартфонів варто чекати в 2106-му.

20.05.2015 5
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!